Cinamon avab T1 Mall of Tallinnas Põhjamaade ja Balti regiooni õdusaima kino


Cinamon avab T1 Mall of Tallinnas Põhjamaade ja Balti regiooni õdusaima kino
3D illustratsioon Cinamoni uuest sisekujundusest.Jan Skolimowski

T1 Mall of Tallinna meelelahutusala üks võtmepartner on rahvusvaheliselt jõuliselt laienev kinokett Cinamon, kes avab keskuses oma elegantse sisekujundusega Eesti esinduskino.

“T1 Cinamon ühendab Eesti parima sisearhitektuuri, sügava heli, kõrgresolutsioonis pildi ning mugavuse,” kinnitas Cinamon Holdingu juht Tatiana Tolstaya. “Cinamoni eesmärk on olla moodne ja uuenduslik, seda nii IT-lahenduste, iseteeninduse kui ka kinosaalide komplekteerimise osas.”

Nii nagu 2014. aastal tõi justnimelt Cinamon oma Kosmose kinno esimese IMAX-lahenduse kogu Balti ja Soome regioonis, nii soovib kinokett ka T1 Mall of Tallinnas oma külalistele juba oktoobrist pakkuda uut kinokontseptsiooni. Juba on selge, et nii nagu kõikidesse Cinamoni kinosaalidesse neljas riigis, tulevad ka T1 Mall of Tallinna kobarkino kuude saali maailmas kõrgelt hinnatud Barco laserprojektorid, mis muudavad ekraanipildi senisest neli korda eredamaks, teravamaks ja 3D-efektid realistlikumaks. “Lisaks sellele anname me kinole tagasi kõige tähtsama – hinge. Kinost saadav elamus ei peaks piirduma pelgalt hea ja värske filmivalikuga, vaid ka sisearhitektuuri õdususe, tipptehnoloogia ning mugavusega meie külalistele,” ütles Cinamon Holdingu juhatuse liige Toomas Luhats.

3D illustratsioon Cinamoni uuest sisekujundusest. Jan Skolimowski
Seotud lood:

Cinamoni Tallinna ja Helsingi uute kinode kontseptsiooni ja sisekujunduse autor on Jan Skolimowski, Eesti Arhitektide Liidu aastapreemia 2016 laureaat, arhitektuuribüroost KAMP Arhitektid. “Kino on oma olemuselt nii eriline paik, et sinna tuleb leida iseloomuga ja põnevad lahendused. Ükski uks Cinamoni kinos ei saa olla lihtsalt uks – see peab olema sissepääs uude maailma. Kinoajaloost tuttavad väärtused – väärikad materjalid, mustrid, vaibad, valgustid, laeillustratsioonid ja mitmed muud väiksemad detailid peavad leidma tee tagasi kinno, luues atmosfääri, mis pakub külalistele täiendavat ilu, lisaväärtust – hubasust. Meie eesmärk on muuta kino õdusaks ja helgeks paigaks, kuhu külalised soovivad tulla juba enne filmi algust, sest seal on hea ja põnev aega veeta, sest seal on hea olla,” lausus Skolimowski.

3D illustratsioon Cinamoni uuest sisekujundusest. Jan Skolimowski

Skolimowski nägemusega uuest kino kontseptsioonist saab tutvuda juba mais, kui pärast renoveerimist avab taas täielikult oma uksed Cinamoni kino Tartus Tasku keskuses.

2005. aastal asutatud Cinamon Holding on Eesti kinokett, mille peakorter asub Tallinnas. 2018. aastaks on Cinamonil 7 kino 34 saaliga, uued kobarkinod Tallinnas ja Helsingis valmivad aasta lõpul ning Soome kõige uuem kino Helsingis Pasilas Tripla keskuses valmib aasta hiljem. Cinamon on tööandjaks ligi sajale inimesele.

3D illustratsioon Cinamoni uuest sisekujundusest. Jan Skolimowski
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias