Enneolematud telerite allahindlused: vaata, kus ja millise hinnaga!

 (10)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Paregu on parim aeg uue teleri ostmisesks, sest suuremates tehnikakauplustes on tõesti tohutud allahindlused. Hea hinnaga on saadaval kvaliteetset kaupa igale maitsele. Tasub järgi vaadata, sest nii võib säästa sadu eurosid.

OnOffis LG 49" teler 800 eurot soodsam

OnOffis on paljud telerid hetkel allahinnatud. LG 49" teleri saab kätte lausa 50 protsenti soodsamalt. Mõned. Tutvu valikuga siin.

Photopointis on LG 32" Smart TV teler kõigest 349 eurot

Photopoint müüb LG 32" telerit 22 protsenti soodsamalt. Kui soovid väiksemamõõdulist telerit, siis see on kindlasti hea valik. Vaata järgi siit.

Euronicsis on LG 48" LFD teler tavahinnast 350 eurot soodsam

Euronicsis on samuti mitmed telerid superhindadega ning 48" Samusngi LFD teler on tavahinnast 350 eurot odavam. Saadaval on ka palju muud kaupa. Vaata järgi siit.

Expertis Panasonic 40" teler 200 eurot soodsam

Experti kauplustes on käimas aasta pööraseim allahindlus, kus telerid on eriti hea hinnaga. Näiteks Panasonicu 40" teleri saab kätte 200 eurot soodsamalt ning odavaima teleri hind on kõigest 349 eurot. Saadaval on tuntud kaubamärkide kvaliteetset tehnikat igale maitsele. Tutvu tootevalikuga siin.

Arvutitargas 50" Panasonic teler 200 eurot soodsam

Arvutitark pakub samuti mitmeid hea hinnaga telereid. 50" Panasonic teler on 25 protsenti tavahinnast soodsam ja maksab 599 eurot ning näiteks 22" Phillipsi teler maksab kõigest 169 eurot. Vaata järgi siit.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut, vaata alati Zave'is pakkumised üle.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias