Juunikuu viimane allahindlus kodumasinatele! Tolmuimejad, triikimisseadmed ja pesumasinad on kuni 60% soodsamad!


Enim garantiiremonti vajavad elektroonikakaubad
Foto: Madis Veltman

Zave.ee toob teieni parimate veebipoodide jalust rabavad elektroonika ja kodumasinate parimad pakkumised kuni 60% soodsamalt. Valikus on pööraste hindadega tolmuimejad, triikimiskeskused, pesumasinad ja paljud teised seadmed. Kasuta juhust, sest paljud soodustused kehtivad veel vaid juunikuu lõpuni! Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

Juuni viimane allahindlus on käes! Veel on võimalus soetada kaua soovitud toode soodsama hinnaga! Valikus on sajad sooduspakkumised pesumasinatele, veekeetjatele, tolmuimejatele, nutitoodetele ja ilukaupadele. Veekeetjate hinnad algavad alates 5.40 eurost! Tolmuimejate hinnad on all kuni 48%. Kõik puhastusseadmed leiad SIIT. Koodiga „DPD" 0 EURI TARNE. Kampaania kestab kuni 30.06.2018.

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoe juunikuu parimate pakkumiste hulgast võid leiad tõeliselt magusad pakkumised kodumasinatele, köögitehnikale ja teistele elektroonikaseadmetele. Kvaliteetse Philipsi tolmuimeja saad parima hinnaga just RDE veebipoest! Kõik tolmuimejad leiad SIIT. Philipsi ja Electroluxi superhead tolmuimejad leiad alates 76.99 eurost!

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas on puhastusseadmetel eriti head hinnad! Siit leiad Electroluxi, Philipsi, Boschi, DirtDevili, Samsungi jt parimad seadmed lausa 59% soodsamate hindadega. Selle populaarse Sencori tolmuimeja saad kõigest 59.95 euro eest! Kõikide puhastusseadmetega tutvu SIIT.

Kõik Hansaposti parimad kodumasinate pakkumised leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on algas varasuvine „Suur laotühjendus". Valikus on suur ja väike kodutehnika, televiisorid, nutiseadmed, kodukaubad ja paljud teised head pakkumised. Hinnad on all kuni 80%. Pesumasinate hinnad on all kuni 46%. Uue Electroluxi tolmuimeja saad soetada 55% odavamalt!

Kõik kodumasinate pakkumised leiad SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad väga head pakkumised köögiseadmetele ja teistele kodumasinatele. Valikus on soodsate hindadega veekeetjad, kohvimasinad, pesumasinad, tolmuimejad jne.

Seda A+++ energiaklassiga Candy pesumasinat sa odavamalt ei leia!

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 Sisustuskaubamajast leiad eripakkumiste hulgast Polti, Vileda, Karcheri ja Leifheiti aknapesurid, tolmuimejad, triikimisseadmed ja aurupuhastajad eriti magusate hindadega!

Kõikide eripakkumistega tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias