Kevad sulatab spordikaupade hindu: aktiivsusmonitoride hinnad on all kuni 66 protsenti


Jõulujärgsed allahindlused Rocca al Mare keskuses
Foto: Madis Veltman

Zave.ee toob sinuni parimate veebipoodide kevadiselt värsked spordikaupade pakkumised lausa 70% soodsamalt. Tootevalikus on ülimalt hea hinnaga uued spordijalatsid ja -riided, treeningvahendid ning spordikellad ja aktiivsusmonitorid. Aktiivsusmonitoride hinnad on all kuni 66%. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1a.ee veebipoest leiad tuhanded sporditarvete pakkumised väga hea hinnaga! Valikus on üle 700 kvaliteetse jalgratta maastiku-, linna- ja maanteesõitudeks. Jalgrataste hinnad on all kuni 43%. Selle populaarse naiste jalgrataste müügihiti NR 1 saad uskumatu hinnaga just siit.
Lisaks on 1A tootevalikus parimad uued ja vanad populaarsed spordikellade ja aktiivsusmonitoride mudelid soodustusega kuni 55%. Valikus on Acme, Beureri, Fitbiti, Huawei, Garmini, Polari, TomTom´i jt tootjate head pakkumised. Hinnad algavad alates 15.20 eurost!

Uus spordikell vali SIIT. Kogu spordikaupade valikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansapostist saad kõik vajalikud treeningvahendid täiesti uskumatute hindadega! Kõhulihaste treeningpink on 73% alla hinnatud, kingituseks saad kaasa efektiivse kõhurulli. Spordikellade valikus ootab sind rohkem kui 200 nutikat aktiivsusmonitori tuntud tootjatelt. Esindatud on Samsungi, Huawei, Polari, TomTomi, Fitbiti, Nokia jt parimad pakkumised. Spordikellade hinnad on all kuni 66%.

Lisaks on õige hetk üle vaadata jalgrataste uued pakkumised. Hansaposti valikus on esindatud ligikaudu 1000 jalgratast nii algajale kui ka vilunud proffile. Jalgrataste hinnad algavad alates 79 eurost! Pakkumistega tutvu SIIT.

Kõik spordikaubad leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest leiad suurepärase hinnaga spordikaubad. Valikus on hantlid, matid, käimiskepid, tõukerattad, sulgpalli komplektid, trenažöörid, jalgrattad ja paljud teised kaubad. Jalgrataste hinnad on all kuni 61%. Valikuga tutvu SIIT.

Spordikellade ja aktiivsusmonitoride täienenud valikust leiad parimad Fitbiti, Huawei, Garmini, Denveri, Acme jt tootjate superhead kellad. Hinnad on all kuni 61%. Kõik spordikellad leiad SIIT.

Loe veel

Kõiki parimad spordikaubad leiad SIIT.

Popsport!

Popspordist leiad kogu puuduoleva treeningvarustuse uueks kevad-suviseks hooajaks. Valikus on hea hinnaga spordijalatsid ja -riided, pulsikellad ja paljude spordialade tarvikud. Valitud Nike´i treeningpüksid, pluusid, spordirinnahoidjad, jooksujalatsid ja dressid on hetkel 30% alla hinnatud.

Kvaliteetsed ja tunnustatud Polari pulsikellad ja vööandurid leiad kuni 41% soodsamalt just siit.

Kogu Popspordi tootevalikuga tutvu SIIT.

Ale24.ee

Ale24.ee veebilehel on kevadiselt soodsad pakkumised! Tõukerattad ja rulluisud on lausa 48% odavamad. Jalgrataste hinnad on all kuni 40%. Kõikide spordikaupadega tutvu SIIT.

Mugavad vabaaja- ja kõndimisjalanõud saad valida SIIT. Hinnad on all kuni 61%.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikuse on lisandunud kevadiselt värsked pakkumised spordikaupadele. Valikus on mugavad jalgrattad nii lastele kui ka täiskasvanutele, tõukerattad, batuudid ja palju muud.
Jalgrataste hinnad algavad alates 176.45 eurost! Valikuga tutvu SIIT.

Veekindla Soenhle aktiivsusmonitori saad superhinnaga valida siit. Lisaks sammulugejale, läbitud vahemaa ja põletatud kalorite loendusele suudab see nutikas seade jälgida une kvaliteeti ja kestvust.

Kõik ON24 pakkumised leiad SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF-ist leiad suurepärase valiku spordikellasid. Valikus on erineva stiili ja otstarbega nutikellad liikuvale inimesele. Esindatud on tuntud kaubamärgid nagu Apple, Polar, Acme, Fitbit, MyKronoz, Sony, TomTom ja Beurer.

Vali just enda treeninguid toetav nutikas sõber ja tutvu valikuga SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias