KIIRUSTA: Köögi- ja söögitoamööbli hinnad on neis poodides praegu kuni 65% alla lastud!


Köök
Foto: erakogu, Shutterstock

Kööki kutsutakse iga kodu südameks. Zave.ee tootevalikust leiad parima hinnaga köögi- ja söögitoamööbli pakkumised kuni 65% soodustusega oma ilusa kodu sisustamiseks. Lisaks leiad superhindadega köögitarvikud ja lauanõud kuni 86% odavamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 Sisustuskaubamaja pakub ilusaid ja soodsa hinnaga köögikomplekte allahindlusega kuni 46% . Lisaks leiate kvaliteetsed söögilauad, toolid, kummutid ja vitriinkapid kööki ja söögituppa. Vastupidava tammepuust söögitooli saad hetkel soetada 50% soodsamalt. Köögikomplektide hinnad algavad alates 170.13 eurost!

Kõik mööblipakkumised leiad SIIT.

Common

Common Mööbliärist leiad stiilsed ja ilusad söögilauad, toolid, vitriinkapid, baaripukid, kummutid ja köögikapid. Must kõrgläikega ja karastatud klaasiga söögilaud on hetkel 48% soodsam! Söögilaudade hinnad algavad alates 69 eurost.

Muinasjutulise kodu sisustamisega alusta SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamaja on käimas suur sisustuspakkumiste allahindlus. Valikus on stiilsed kõrgläikega köögid ja mahedates tamme toonides erinevad mööblilahendused. Köökide hinnad on all kuni 56%. Kõikide köögikomplektidega saad kingituseks kaasa kraanikausi väärtusega 50 eurot!

Söögituppa leiate stiilsed lauad ja toolid kuni 75% soodsamalt. Söögitoakomplektide hinnad algavad alates 119 eurost!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest saad uskumatu hinnaga köögi- ja söögitoamööbli allahindlusega kuni 70%. Hinnagarantii kampaania raames on paljudel toodetel eripakkumiste hinnad, mis löövad jalust. Köögimööblikomplekt Dalia on parima hinnaga saadaval just Kaup24 e-poes.

Nelja tooli komplekti Enzo saad hetkel soetada uskumatu 129 euro eest!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

1A.EE

Loe veel

1a veebipoest leiad kvaliteetsed Luminarci lauanõud ja söögiriistad lausa 86% odavamalt. Lisaks saad kööki valida uued säilituspurgid, pannid, teekannud ja potid imeodavate hindadega!

Kogu valikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias