Kiirusta: neis poodides on tolmuimejad, triikrauad ja õhuniisutajad kuni 75 protsenti soodsamad!


Tolmuimejad
Foto: Eero Vabamaegi

Zave.ee toob sinuni tuntud veebikaupmeeste parimad kodumasinate pakkumised kuni 75% madalamate hindadega. Valikus on superhinnaga seadmed majapidamistoiminguteks ning lai valik soodsaid köögitehnika pakkumisi. Valikust leiad parimad tolmuimejad, triikrauad, veekeetjad, õhuniisutajad ja paljud teised tooted. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoes on käimas suur kampaania „OSTA ILMA JUURDEHINDLUSETA!". Väike köögitehnika on lausa 78% tavahinnast soodsama hinnaga. Valikust leiad Samsungi, Boschi, Whirlpooli, Philipsi jt tuntud tootjate tolmuimejad, triikimisseadmed, veekeetjad, saumikserid jne.

Selle Philipsi robottolmuimeja saad konkurentsitult parima hinnaga just 1A.EE veebipoest! Tänu nutikale tuvastussüsteemile valib robot igasse kohta sobivaima puhastusstrateegia, et teie kodu põhjalikult puhtaks saada.

Kõik pakkumised leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas „SAJANDI MÜÜK!". Kohvimasinad, veekeetjad, tolmuimejad ja õhuniisutajad on üle 50% soodsamate hindadega.

Boschi kvaliteetne tolmuimeja on hetkel 50% alla hinnatud! See eriti pika juhtme ja suure tolmukotiga tolmuimeja tagab suurema tööraadiuse ja pikema tööaja, säästes nii energiat kui ka raha.

Kõiki superpakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoes on „KÜBERMÜÜK". Eripakkumiste hulgast leiad Electroluxi, Philpsi, Daewoo, Boschi, Tefali jt kaubamärkide kvaliteetsed tolmuimejad, veekeetjad, kohvimasinad, mikrolainahjud ja paljud teised tooted. Triikimisseademete hinnad algavad alates 11.46 eurost!

Selle võimsa Electroluxi triikimiskeskuse saad superhinnaga just RDE veebipoest. Electroluxi triikimissüsteem hõlbustab triikimist ja suure pesukoguse siledaks saamine käib märatavalt kiiremini kui tavalise aurutriikrauaga. Seade on kasutusvalmis 1 minutiga.

Kõik kodumasinad leiad SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebikaubamajas on lai valik köögitehnikat ja kodumasinaid tuntud tootjatelt. Eripakkumiste hulgast võid leida parimad veekeetjad, köögikombainid, induktsioon-lauapliidid, mikrolainahjud jne. Lisaks on esindatud superhea valik stiilseid retrokülmikuid. Hinnad algavad alates 334.35 eurost!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Loe veel

Hansaposti tootevalikusse on lisandunud uued energiasäästlikud Polti koristusseadmed. Pakkumiste hulgast leiad konteinertolmuimejad, aurumopid ja tolmukotiga tolmuimejad suurepäraste tulemuste saavutamiseks. Polti seadmete hinnad on all kuni 40%. Lisaks leiad tootevalikust hea hinnaga väikesed köögiseadmed lausa 70% soodsamalt.

Kogu tootevalikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias