Koduelektroonika soodusmüük: telerid, audiosüsteemid ja elektroonikapakkumised kuni 70% odavamad!

 (1)
ELEKTROONIKA
Foto: Karin Kaljuläte

Zave.ee toob teieni suuremate veebipoodide jalust rabavad koduelektroonika ja seadmete pakkumised kuni 70% soodsamalt. Tootevalikus on parimate hindadega telerid, mängukonsoolid, kodukinod, helisüsteemid ja nutiseadmed. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE.EE veebikaubamajas kestab sellel nädalal superkampaania „WOW allahindlus!". Suurepäraste pakkumiste hulgast leiad hea hinnaga telerid, heli- ja videotehnika pakkumised, nutitooted ning kodumasinad. Selle 55 tollise LG 55UJ670V teleri saad tõeliselt WOW HINNAGA just RDE veebikaubamajast!

Kõikide teleritega tutvu SIIT.

Superhindadega muusikakeskused, kaasasknatavad kõlarid, kõrvaklapid ja raadiod leiad SIIT. Esindatud on maailma suurimate tootjate kaubavalik nagu Samsung, Apple, Sony, LG, Philips, Braun, Canon, Electrolux, AEG, Indesit, Asus, Dell, Nikon jt.

1A.EE

1A.EE nutipoes on käimas kampaania „RIIULID PUHTAKS!". Eripakkumiste hulgas on suur valik telereid, mängukonsoole, kõrvaklappe ja palju muud kodutehnikat. Kampaania kestab kuni 21.05.2018. Superhindadega telerid vali SIIT.

Selle Manta teleri saad kätte alla omahinna. Kiirusta, sest pakkumine on saadaval 116 euro eest!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kasuta juhust ja saa osa parimatest pakkumistest. Kaup24 veebipoes on VIP PÄEVAD! Just nüüd on saadaval 50 eriti VIP pakkumist soodsate hindadega. Paljudele teleritele ja teistele koduelektroonika pakkumistele kehtib HINNAGARANTII!

Selle 49 tollise SONY KDL49WE665BAEP teleri saad konkurentsitult SOODSAIMA HINNAGA vaid Kaup24 veebipoest.

Kõikide teleritega tutvu SIIT. Hinnad on all kuni 54%.

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad hulgaliselt hea hinnaga telereid, kodukinosüsteeme, kõlareid, muusikakeskuseid ja mängukonsoole allahindlusega kuni 38%. Valikus on Samsungi, Philipsi, LG jt parimad mudelid. Telerite hinnad on all kuni 41%, valikuga tutvu SIIT.

Mängukonsoolid ja uuenenud valiku mänge leiad SIIT. Suurepärased audiopakkumised vali SIIT. Hinnad on all kuni 70%.

ON24 sisustuskaubamaja

Loe veel

ON24 Sisustuskaubamajast leiad peale parima mööblivaliku veel lisaks ka head pakkumised koduelektroonikale. Valikus on tuntud kaubamärkide telerid, kodukinosüsteemid, kõlarid, muusikakeskused ja paljud teised tooted. Elektroonikapakkumisi vaata SIIT.

Kõik ON24 parimad pakkumised leiad SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong pakub kõigile tipptehnoloogiast lugupidavatele inimestele 4K Ultra HD, Full HD ja Smart TV mudeleid ülimalt hea hinnaga. Valikus on Samsungi, Panasonici, Philipsi, LG, Sony ja teiste tuntud brändide uusimad mudelid. Lisaks kehtib tasuta tarne alates 150 eurosest ostusummast.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Saada meile vihje, foto või video!