Kodumasinate allahindlused on kohal! Tolmuimejad, pesumasinad ja triikimisseadmed saad nüüd kuni 60% soodsamalt!

 (1)
Vaikne tolmuimeja
Foto: Tiit Blaat

Zave.ee toob sinuni tuntud veebikaupmeeste parimad kodumasinate pakkumised kuni 60% madalamate hindadega. Saadaval on superhinnaga seadmed kõikideks vajalikeks toiminguteks. Valikust leiad parimad tolmuimejad, triikrauad, õhuniisutajad ja paljud teised tooted. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE veebilehel on käimas „HOOAJA SUURIM SOODUSMÜÜK". Valikust leiad Samsungi, Boschi, Whirlpooli, Philipsi, Electroluxi, Indesiti, Beko jt tuntud brändide pesumasinad ja tolmuimejad kuni poole soodsamalt! Müügitabeli topis oleva Beko A++ pesumasina saad soetada kõiest 179 euro eest siit. Lisaks leiad parimad pakkumised tolmuimejatele kuivaks ja märjaks tolmuimemiseks, pesemiseks, akende puhastamiseks, kaasaskantavad tolmuimejad ja robottolmuimejad. Daewoo tolmuimeja saad hetkel uskumatu 29.99 euro eest siit!

Kõikide parimate pakkumistega tutvu SIIT.

Kaup24

Madalaimad hinnad Kaup24 ajaloos on teinud oma töö! Tolmuimejate hinnad on langenud kuni 52% madalamaks. Uue töökindla pesumasina saad valida kuni 44% odavamalt. Sajad pakkumised on kampaania raames alla omahinna! Selle Samsungi robottolmuimeja saad superhinnaga just Kaup24 veebipoest! Kõrge imemisvõimsusega tolmuimeja Samsung PowerBot Wi-Fi kogub hõlpsasti peidetud mustuse, tolmu ja muu prahi kõvadelt pindadelt ning vaipadelt.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoes algasid „Happy Hours!" kampaaniapäevad. Valikus on sajad superhindadega pesumasinad, tolmuimejad, triikimisseadmed, õmblusmasinad jt tooted. Selle Electroluxi Z9940EL konteinertolmuimeja saad konkurentsitult parima hinnaga just RDE.EE veebipoest!

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT. Tolmuimejate hinnad algavad alates 30.98 eurost!

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad võimsad ja kvaliteetsed aurupuhastid ja aknapesurid, triikimisseadmed, triikrauad, triikimiskeskused, õmblusmasinad, kliimaseadmed ja paljud teised kodumasinad. Hinnad on all kuni 55%. Valitud Philipsi tolmuimejatega saad TASUTA KINGITUSEKS kaasa tolmukotid väärtusega 29.95 eurost.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias