Kuni poole soodsamalt: kütte- ja kliimaseadmed on praegu mitmes poes eriti odava hinnaga!


Radiaator
Foto: Ester Vaitmaa

Zave.ee lehelt leiad parimad pakkumised kütte- ja kliimaseadmetele tuntud kaupmeestelt. Valikus on töökindlad õhksoojuspumbad, hubased kaminad, puupliidid, biokaminad, radiaatorid ja supervalik kvaliteetseid õhuniisutajaid ideaalse mikrokliima saavutamiseks. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Hansapost

Hansaposti suur kampaania „Lumemöll" on täies hoos! Siit leiad parimad kütteseadmed, mida vajad soovitud temperatuuri hoidmiseks. Valikus on puupliidid ja kaminad, radiaatorid, soojapuhurid ja kvaliteetsed õhksoojuspumbad. Soojuspumbad on just hetkel tasuta paigaldusega ning osade mudelitega saad kaasa tasuta seadme kasutamise koolituse. Hinnad on all kuni 30%.

Säästa küttekuludelt kuni 50% ja tutvu kogu tootevalikuga SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebikaubamajast leiad hubased puupliidid, elektri- ja biokaminad, radiaatorid ning küttepaneelid. Nanoboori küttekeha toimib kiiresti tagades ühtlase soojuse kogu toa ulatuses tänu kütteelemendis sisalduvale vedelikule EHP. Seade on kerge ja seda on mugav liigutada. Hetkel saad küttekeha soetada lausa 43% soodsamalt!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

1a.ee

1a.ee veebipoest leiad parimad pakkumised erinevatele kütte- ja kliimaseadmetele. Valik õhuniisutajaid on hetkel kuni 40% soodsamalt. Keskküttega korteris võib õhk liiga kuivaks muutuda. Selle naturaalse Stadler Form Oskar Big õhuniisutaja saad hetkel superhinnaga just 1A veebipoest. Madal müratase ja kareda vee kasutamise mugavus (ei teki valget sadet/tolmu) lasevad seda seadet ideaalselt kasutada just magamistubades.

Kõik kliimaseadmed leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 e-poest leiad uskumatult soodsad kütte- ja kliimaseadmed. Infrapuna kütteseadmed ja õliradiaatorid on lausa üle 50% soodsamalt. Elektriline kuivatusrest jalanõudele on sügis-talvisel perioodil parim abimees. Seade aitab säilitada su jalatsid värskena, hoides ära kopituslõhna tekke.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE elektroonikapoest leiad parimad külma ja sooja auruga ultraheli õhuniisutajad parima toakliima saavutamiseks. Valikus on Boneco, Electroluxi, Sencori, Caso jt kvaliteetsete kaubamärkide usaldusväärsed seadmed.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias