Kust saab praegu parima hinnaga spordi- ja nutikellad ning aktiivsusmonitorid?

 (4)
pulsikell
Foto: Ago Tammik

Zave toob sinuni suurepärase valiku nutiseadmeid igapäevase liikumise ja eluviisi jälgimiseks ning parandamiseks. Pakkumisel on vastupidavad pulsi- ja nutikellad ning kasulikud aktiivsusmonitorid kuni 50 protsenti soodsamalt.

Kasuta võimalust tehnoloogia viimase sõna abil enda tervist ja käitumisharjumisi värskendada. Zave aitab sul võrrelda erinevaid tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Frog.ee

Frog.ee tootevalikust leiad erineva disaini ja tehniliste näitajatega aktiivsusmonitorid, pulsikellad, käevõrud ja kõik muud sportimist abistavad nutiseadmed allahindlusega kuni 50 protsenti.

Täieliku valiku nutikatest seadmetest leiad siit.

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad põnevad uued TomTomi spordikellad ja Polari aktiivsusmonitorid. Lisaks on pakkumisel tasemel Garmini ja teiste tuntud tootjate pulsikellad.

Paljudel mudelitel allahindlused kuni 29 protsenti. Uuri lähemalt siit.

Arvutitark

Arvutitarga valikust leiad silmatorkavad Garmini nutivõrud kuni 34 protsenti soodsamalt. Lisaks saad soetada endale hea hinnaga Polari või TomTomi pulsikella sportimiseks või hoopis tasemel nutikella elustiili jaoks.

Kõik pakkumised siin.

Käekellad.ee

Käekellad.ee toob sinuni kvaliteetsed ja trendikad nutikellad, mis muudavad su toimetamised tunduvalt lihtsamaks. Valikus ülimalt vastupidava akuga Vector nutikellad, mille abil oled oma kaaslastest tehnoloogiliselt sammu võrra ees.

Vaata vägevaid mudeleid siit.

Saada meile vihje, foto või video!