Meeletud aastalõpupakkumised spordikaupadele. Hinnad all kuni 84%!

 (3)
Jõulujärgsed allahindlused Rocca al Mare keskuses
Foto: Madis Veltman

Zave.ee toob sinuni parimad spordikaupade aastalõpu pakkumised. Sooduspakkumiste hulgast leiad mugavad jalatsid, treeningriided ja kõik oma lemmikspordiala vajalikud tarvikud kuni 84 protsenti soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas on "Aasta Lõpu Extra soodusmüük"! Spordi- ja vabaajakaubad leiad nüüd lausa kuni 84% soodsamalt. Valikus on mugavad trenažöörid, vastupidavad spordikellad, käimiskepid, võimlemispallid ning lai valik jalatseid ja riideid. Spordikellade ja aktiivsusmonitoride hinnad on all kuni 50%. Ekstrasoodustus koodi kasutamisel on kuni 50€!

Pakkumisi vaata SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebipoest leiad just nüüd superhindadega jääuisud, batuudid, tõukerattad, joogamatid ja paljud teised pakkumised kuni 29% soodsamalt. Vali talviseks aja veetmiseks mugavad hoki- või iluuisud ning kevadeks vinge tõuke-, jooksu- või maastikuratas.

Parimad spordikaubad leiad SIIT.

Nutikell.com

Nutikell.com tootevalikust leiad kaasaegsed ja vastupidavad nutikellad. Lisaks nutikelladele on e-poes ka pulsikellad Westyx vFit ja Westyx Flake. Kõik Westyx nutikellad mõõdavad Sinu pulssi ning loevad samme. Hinnad on all kuni 39%.

Parimate nutikelladega tutvu SIIT.

Velomarket jalgrattapood

Vastupidavad Euroopas toodetud jalgrattad leiad just Velomarketist. Eripakkumiste seast võib leida klassikalise stiiliga mugavad naisterattad, meeste hübriidrattad ja lahedad lasterattad. Hinnad on all kuni 44%.

Valmistu kevadhooajaks juba täna ja soeta uus kaherattaline palju soodsama hinnaga just SIIT.

Popsport!

Popspordi kauplustest leiad kõik vajalikud riided ja jalanõud mugavateks treeninguteks ja vabaaja veetmiseks. Treeningjalatsite hinnad on all kuni 60%.

Polari kvaliteetse pulsikella saad soetada 41% soodustusega!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest leiad superpakkumised võimlemispallidele, hantlitele, tõukeratastele, batuutidele, ruladele ja spordiriietele kuni 83% soodsamalt.

Astu uuele aastale vastu sportlikult ja soeta uued treeningvahendid SIIT.

RDE.EE

RDE tootevalikust leiad üle 280 vinge ja kvaliteetse spordikella ja aktiivsusmonitori. Esindatud on vaid parimad brändid nagu Fitbit, Samsung, Polar, Garmin jt.

Lisaks on saadaval hea hinnaga jääuisud tervele perele! Pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias