Naudi talverõõme! Soojad riided ja talvekaubad on nüüd kuni 67% odavamad!


Jõulujärgsed allahindlused Rocca al Mare keskuses
Foto: Madis Veltman

Parimad soojad ja ilmastikukindlad pakkumised riietele ja jalanõudele leiad just Zave.ee abiga. Valikus on vastupidavad joped, mantlid, saapad ning soojad termopesud ja kindad tervele perele. Lisaks on valikus superhindadega kelgud ja uisud talverõõmude nautimiseks! Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Hansapost

Hansaposti tootevalikust leiad parimad Didriksonsi parkad, joped, mütsid ja kombekad soodustusega kuni 30%. Lisaks ootavad sind mõnusad soojad Five Seasonsi termopesud ja üleriided lausa 50% allahindlusega.

Superhinnaga talvejalatsid on hetkel 70% soodsamad!

Kõik soojad pakkumised leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on käimas talviste riiete ja jalanõude suur soodusmüük! Valikust leiad parimate brändide joped, mantlid ja jalanõud allahindlusega kuni 60%. Columbia soojade pakkumiste hulgas on erksavärvilised joped, suusapüksid, mütsid ja mugavad kindad.

Lasteriiete valikus rõõmustavad kõiki vanemaid suurepäraste hindadega termopesu komplektid, soojad joped, kombekad ja fliisid. Hinnad on all kuni 64%!

Valikuga tutvu SIIT.

Popsport!

Popspordi poodidest leiad kõik soojad riided ja jalanõud kuni 40% soodsamalt. Esindatud on vaid parimad brändid nagu Didriksons, Five Seasons, Nike, Adidas, Killtec jt. Didriksonsi kvaliteetsed talvekombed ja joped on vähemalt 30% soodsamad. Laste talvejopede hinnad algavad alates 62.95 eurost!

Kogu valikuga tutvu SIIT.

1A.EE

1A.EE veebipoes on alanud hinnasula talvistele meelelahutuskaupadele. Kelgud on hetkel alla hinnatud kuni 67%. Ülipopulaarse ja vastupidava roolikelgu Verners Sled Bullet Red´i saad soetada 29 euro eest! Sooja aitavad hoida kvaliteetsed termopesu komplektid nii meestele kui naistele. Termopesude hinnad algavad alates 15 eurost.

Kõiki superpakkumisi vaata SIIT.

Alfashop

Loe veel

Alfashopis on esindatud parimad kelgud allahindlusega kuni 47%. Valikust leiate mugavad beebikelgud, piduritega kelgud ja ägedad roolikelgud! Hinnad on rõõmustavalt soodsad, alates 10 eurost!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias