Nutitelefonide ja aktiivsusmonitoride eriti vinged soodukad! Hinnad on all kuni 67%


Mobiiltelefoni kasutamine lennukis
Mobiiltelefoni kasutamine lennukisFoto: Martin Dremljuga

Zave.ee valikust leiad selle sügise parimad nutitoodete pakkumised kuni 67% soodsamalt. Esindatud on tuntud tootjate kaubavalik ja vinged eripakkumised nutitelefonidele ja aktiivsusmonitoridele! Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1a.ee

1a.ee nutipoes ootavad sind parimad nutitooted kuni 67% soodsamalt. Valikus on vinged nutitelefonid, nutikellad ja tahvelarvutid tootjatelt Samsung, Xiaomi, Apple, Huawei, Acme, Sony jt. Lisaks ootavad sind erinevad SUPERPAKKUMISED! Ostes Huawei Mate 20 Lite nutitelefoni, saad KINGITUSEKS kaasa Huawei Color Band A2 aktiivsusmonitori. Kingituse väärtus on 29 eurot!

Kõikide telefonidega tutvu SIIT. Parimad nutikellad ja aktiivsusmonitorid leiad SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajast leiad selle sügise vingeimad nutidiilid kõik ühest kohast. Valikus on suurepärased telefonid ja aktiivsusmonitorid kuni 52% soodsamalt. Garmini lastele mõeldud aktiivsusmonitoriga saad KINGITUSEKS kaasa vinge tõukeratta! Nutikell on veekindel, vastupidav ning sellel on kõik vajalikud funktsioonid jälgimaks lapse igapäevast aktiivsust. Kõikide nutikelladega tutvu SIIT.

Telefonidega tutvu SIIT. Paljud mudelid on lausa alla 100 euro!

Kaup24

Kaup24 veebipoes on enneolematud hinnagarantii pakkumised telefonidele ja nutikelladele. Valikus on parimate tootjate pakkumised, neist paljud, turu parima hinnaga! Esindatud on Acme, Sony, LG, Huawei, Samsungi, Apple´i, Garmini, Fitbiti jt tootjate stiilne tootevalik.

Uue nutikella saad soetada kuni 66% soodustusega. Valikuga tutvu SIIT. Parimate hindadega telefonid leiad SIIT.

ATF Arvutisalong

Loe veel

ATF Arvutisalongis saad vinged nutitooted hinnaga, mis löövad sind jalust. Samsung Galaxy j3 2017 nutitelefoni saad SOODSAIMA HINNAGA just siit.

Parimate tootjate kaasaegse tootevaliku leiad SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias