Nüüd on aasta parim aeg: teleritele on praegu mitmetes poodides ulmelised superpakkumised!


Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob sinuni tipptasemel kvaliteediga telerite superpakkumised kuni -63% soodsamalt. Vali moodsa tehnoloogiaga teler ja naudi sügishooaja filme, saateid ja spordielamusi uskumatu pildikvaliteediga. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on käimas „SUPER NÄDAL". Kvaliteetse Philipsi LCD teleri saad hetkel 63% odavamalt. Lisaks on palju teisi häid pakkumisi 3D prillidele, Samsungi, LG ja Sony võimsatele teleritele.

Kogu valikuga tutvu SIIT.

1a.ee

1a.ee veebipoest leiad erineva ekraanisuuruse ja hinnaklassiga parimad Full HD, Ultra HD, Curved ja Smart TV telerid. Populaarsete Philipsi, LG, Samsungi ja Sony telerite hinnad on kuni 42% soodsamad.

Kõiki telerite pakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE.EE elektroonikapoes ootavad sind parimad telerite kampaaniapakkumised. Samsungi 43 tolline Ultra HD teler on parima hinnaga just RDE veebipoes. Võimas neljatuumaline protsessor kiirendab nutiteleri talitust nii, et see reageerib kohe käsklustele ja töösolevatele rakendustele.

Kõiki telerite superpakkumisi vaata SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong pakub kõigile tipptehnoloogiast lugupidavatele inimestele 4K Ultra HD, Full HD ja Smart TV mudeleid ülimalt hea hinnaga. Valikus on Samsungi, Panasonici, Philipsi, LG, Sony ja teiste tuntud brändide uusimad mudelid.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Alfashop

Alfashopis on valik telereid kuni 30 protsenti soodsamalt. Siit leiad väga hea resolutsiooni ja pildikvaliteediga Full HD ja 4K Ultra HD pakkumised tootjatelt nagu Sharp, LG, Philips, Sony ja Samsung.
Selle vinge 43 tollise LG 4K Ultra HD teleri saad hetkel lausa 200 eurot soodsamalt!

Hansapost

Hansaposti tootevalikus on suur valik hea hinnaga Full HD telereid kuni 32% soodsamalt. Vali endale sobiv Philipsi, LG, Thomsoni või Samsungi mudel ning too endale koju kõrgkvaliteetne telepilt.

Vali teler just SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias