Päeva parimad pakkumised: säästa tuhandeid eurosid


STOLLAR
Foto: TIINA KÕRTSINI, Õhtuleht

Altpoolt leiad tänase päeva viis parimat pakkumist Eesti kaupmeestelt, mille abil võid säästa tõesti lausa tuhandeid eurosid. Valikus on nii tehnikakaupasid, kui ahvatlevate hindadega riideid. Tasub kindlasti pilk peale visata.

1. Fujifilm X-Pro1 kaamera koos 18mm objektiiviga 1349 eurot soodsmalt

Tundlikule fotograafile, kes ei tee kvaliteedi osas kompromisse on saadaval X-Pro1 kaamera, mis pakub ülimat koostekvaliteeti, klassikalise kaamera väljanägemist ja tunnetust ning võimalust kasutada valgusjõulisi vahetatavaid objektiive. Osta ise või soovita oma fotohuvilisest sõbrale. Vaata lähemalt siit.

2. Tolmuimeja Hoover koos kingitusega 60 protsenti soodsam

Hoover teeb häid tolmuimejaid, kuid lisaks sellele saate kingituseks kaasa ka autotolmuimeja. Stiilne ja võimekas käsitolmuimeja töötab autopistikust. Puhastage nii palju kui vajate. Vaata lähemalt siit.

3. Mahlapress kätte vähem, kui 30 euroga

Kui soovite tervislikult toituda, siis on Tristar mahlapress väga kasulik abimees teie köögis. Selle vastupidava mahlapressi abil saate valmistada vitamiinidest pakatavaid tervislikke puu- ja köögiviljamahlu ja hind on tõesti soodne.Vaata lähemalt siit.

4. Nike'i jakk vähem, kui 75 euroga

Ilus ja kvaliteetne Nike'i jakk on saadaval tõesti hea hinnaga ning Sportlandis on saadaval ka teisi superhinnaga Nike'i tooteid. Vaata lähemalt siit.

5. Smoking vähem kui 100 euro eest

See läikiv must satiin smoking on ideaalne riietus pulmadeks ning muudeks pidustusteks ning praegu saadaval uskumatult soodsa hinnaga. Vaata lähemalt siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias