Parim valik nutitooteid! Telefonid, nutikellad ja akupangad on üle 70% soodsamad!


IFA mess 2015 Berliinis
Foto: Hans Lõugas

Zave.ee toob sinuni veebipoodide parimad nutiseadmete pakkumised. Valikus on kvaliteetsed telefonid, tahvelarvutid, funktsionaalsed nutikellad ja parima hinnaga tarvikud. Nutikellade ja akupankade hinnad on all kuni 70%. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoe valikus ootavad sind erinevad telefonid, nutikellad, tahvlid ja tuhanded lisatarvikud - korpused, ümbrised, akupangad ja palju muud. Telefonid saad valida 67% soodustusega SIIT.

1A.EE nutikellade TOP pakkumiste hulgast leiad supersoodsate hindadega Xiaomi, Huawei, Samsungi, MyKronoz jt brändide populaarsed pakkumised. Tootevalikusse on lisandunud palju uusi mudeleid. Hinnad algavad alates 8.34 eurost! Nutikelladega tutvu SIIT.

Tahvelarvutite kategoorias on esindatud Apple iPad 6nda generatsiooni uusimad tahvlid, et saaksid muretult õppida, mängida ja surfata. Kõik tahvelarvutid leiad SIIT. Hinnad on all kuni 46%.

RDE.EE

RDE.EE veebipoes on „Kübermüük". Parimate pakkumiste hulgast leiad pööraste hindadega telefonid, nutikellad ja tahvelarvutid, mida ei saa poodi jätta. Elegantse ja stiilse välimusega ning 5,84-tollise ekraaniga HUAWEI P20 Lite Midnight Black mobiiltelefon on PARIMA HINNAGA just RDE veebipoes! Meisterklassi fotojäädvustused 16 Mpix + 2 Mpix tagumise topeltkaameraga ning 16 Mpix esikaameraga talletavad ägedaimad seigad ja sündmused sinu kõikist ettevõtmistest.

Kõik superhindadega telefonid leiad SIIT.

Nutikellade ja aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 14.91 eurost. Valikus on Acme, Samsungi, Xiaomi, Huawei, jt parimad ja uusimad mudelid. Paljud seadmed on soodsaimad just RDE veebipoes! Kogu valikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas kestab kevadine pööraste hindadega allahindlus koduelektroonikale. Kuula! Mängi! Vaata! Surfa! Räägi! Valikus on tõeliselt magusate hindadega tahvlid, telefonid ja nutitooted tipp-brändidelt. Nutikellad ja aktiivsusmonitorid on kuni 77% soodsamad.

Nutitelefonide hinnad algavad alates 39.45 eurost. Siit leiad uusimad ja populaarseimad erineva hinnaklassiga telefonid nii endale, kui ka lapsele tema esimeseks telefoniks.

Loe veel

Suurepäraste hindadega tahvlid leiad SIIT. Valikus on enam kui 200 hea hinnaga pakkumist. Acme tahvelarvutite hinnad algavad alates 39.95 eurost.

Kaup24

Kaup24 veebilehel käib viimaseid päevi suur laotühjendus. Nutitelefonide hinnad löövad lihtsalt jalust! Hinnad on all kuni 63%. Selle Samsung Galaxy S8 mudeli saad Parima HINNAGA just Kaup24 koduleheküljelt.

Nutikellade valikus üllatavad sind uued suurepärased mudelid tootjatelt nagu Samsung, MyKronoz, Fitbit, Huawei, Acme, Garmin, Sponge jt. Hinnad on kevadiselt soodsad, uue nutikella saad valida kuni 62% soodsama hinnaga.

Kogu valikuga tutvu SIIT.

Nutikell.com

Kui otsid ühte korralikku ja töökindlat nutikella, siis oled õiges kohas. Nutikell.com toob Teieni hea hinnaga kvaliteetsed nutikellad ja pulsikellad superheade hindadega. Testitud mudelitest vaid suurepärase tulemuse saanud kellad on valitud Nutikell.com e-poe sortimenti. Hinnad algavad alates 35 eurost!

Uus stiilne kell vali SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongis on telefonidel ja nutikaupadel eriti head hinnad. Valikust leiad tuntud tootjad ja parimad mudelid. Selle 2018 aasta Samsung Galaxy A8 mudeli saad konkurentsitult SOODSAIMA HINNAGA just ATF-ist.

Telefonide parimate pakkumistega saad tutvuda SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias