Parim valik telereid: mõnes poes on praegu telerid pea kaks korda alla hinnatud!

 (1)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave toob sinuni suurepärase valiku tipptasemel televiisoreid kuni 42-protsendilise allahindlusega. Pakkumisel on erineva ekraanilaiusega telerid kõigilt tuntud tootjatelt. Vali moodsa tehnoloogiaga teler ja naudi sügishooaja filme, saateid ja spordielamusi uskumatu pildikvaliteediga. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

M&T Shop

M&T Shop pakub kõigile tipptehnoloogiast lugupidavatele inimestele Full ja Ultra HD Smart TV mudeleid ülimalt hea hinnaga. Valikus on Samsungi, Panasonici, Philipsi ja teiste tuntud brändide Smart TV uued mudelid kuni 42 protsenti soodsamalt.

Leia enda jaoks parim nutiteler siit.

Frog.ee

Frog.ee veebipoest leiab igaüks endale sobiva teleri supersoodsa hinnaga. Pakkumisel on Grundig, Philips, LG, Sony ja Panasonic telerid kuni 42 protsenti soodsamalt. Valikus on nii HD, Full HD kui ka Ultra HD mudelid.

Tutvu kõigi suurepäraste pakkumistega siin.

Hansapost

Hansaposti tootevalikus on just nüüd Full HD telerid kuni 42 protsenti soodsamad! Vali endale sobiv Philipsi, LG, Thomsoni või Samsungi mudel ning too endale koju kõrgkvaliteetne telepilt. Parima elamuse saamiseks on pakkumisel kuni 55-tollised telerid.

Vaata lähemalt siit.

Arvutitark

Arvutitark toob sinuni ülimalt hea resolutsiooniga LED telerid kuni 25 protsenti soodsamalt. Pakkumisel on just sulle sobivad mudelid kõigilt tuntud tootjatelt.

Vaata suurepärast valikut siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias