Parimad fotokaupade pakkumised: säästa tuhandeid eurosid

 (3)
Daniel Sepp Photopointis soovitab hübriidkaamerat
Foto: ALDO LUUD, Õhtuleht

Siit leiad ülevaate hetkel kõige parematest fotokaupade pakkumistest, millega võid tõesti säästa lausa tuhandeid eurosid. Tooted on kõik Eestis saadaval ning kvaliteetsetelt kaubamärkidelt. Vaata järgi kas leiad endale midagi vajaliku.

Fujifilm 16 megapiksline kaamera 1100 eurot odavamalt

Tundlikule fotograafile, kes ei tee kvaliteedi osas kompromisse, pakub X-Pro1 ülimat koostekvaliteeti, klassikalise kaamera väljanägemist ja tunnetust ning võimalust kasutada valgusjõulisi vahetatavaid objektiive. Allahindlus on 69% ja kaasa antakse veel vingeid kingitusi 70 euro ulatuses. Vaata järgi siit.

Objektiiv 200 eurot soodsamalt

See objektiiv sobib suurepäraselt kõikjal kaasas kandmiseks. See on väike, kerge ja mitmekülgne. Sobib nii portreede jäädvustamiseks kui ka kaugemate objektide pildistamiseks, kasutamiseks nii siseruumides kui ka välitingimustes ja on heaks täienduseks standardsele kit-objektiivile, võimaldades fotovarustuse mugavalt kompaktsena hoida. Objektiivil on ainulaadselt vaikne teravustamismehhanism videote salvestamiseks ja väga kiire autofookuse funktsioon (MSC). Nii oled järgmise pildi jäädvustamiseks alati valmis. Kingitusena kaasa veel fotokursus ja puhastuslapp. Vaata järgi siit.

Panasonic kaamera 400 eurot odavamalt

Panasonic Lumix DMC-GM1 sobib tõsisemale fotohuvilisele, kes soovib endale võimalikult pisikest ja samas funktsionaalsuselt pakatavat, kiiret ja hea pildikvaliteediga fotokaamerat. Lisaks suurele soodustusele saab tasuta kaasa veel 70 euro väärtuses kingitusi. Vaata järgi siit.

Nikon D5200 rohkem, kui poole odavam ja kaasa 150 euro väärtuses kingitusi

D5200 on inspireeriv kaamera, mis aitab sul uusi perspektiive avastada.

Säravatest piltidest kuni sujuvate Full HD videolõikudeni - see digipeegel toob välja sinu loomingulise külje. Pööratava ekraani abil saad vabalt valida ebatavalisi võttepunkte, 24-megapiksline sensor jäädvustab peened detailid ning 39 punktiga autofookus tagab pildistatava teravuse. Nikoni üllatavalt täpne 2016 punktiga särimõõtesensor hoolitseb täpse särituse eest ka keerukates valgusoludes.. Vaata järgi siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias