Pehme mööbli ja kodutekstiilide kevadine hinnasula! Tugitoolid, diivanid, vaibad ja kardinad on kuni 79% soodsamalt


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: Moodne Kodu

Zave.ee valikust leiad parimad pakkumised vaipkatetele, pehmele mööblile ja kardinatele kuni 79% soodsamalt. Valikus on mugavad diivanid, tugitoolid, tumbad, nurgadiivanid, imepehmed vaibad ja kaunid kardinad. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 toob sinuni superhea valiku ja hinnaga diivanid, diivanvoodid, vaipkatted ja kardinad. Hangi elutuppa stiilne diivan, puhkenurka mõnusa disainiga tugitool või magamistuppa imepehme vaipkate. Kvaliteetse kangaga ja kunstnahaga kaetud nurgadiivani saad 44% soodustusega valida siit.

Hea hinnaga pehmed vaipkatted leiad SIIT. Hinnad on all kuni 79%.

Diivanid, tugitoolid ja toolid leiad SIIT. Nurgadiivanite hinnad algavad alates 320.59 eurost!

Hansapost

Hansapostis veebikaubamajas kestab suur pehme mööbli ALE. Diivanite komplektid on soodsamad kuni 55%. Mugavate nurgadiivanite hinnad algavad alates 226 eurost! Tugitoolide hinnad on all kuni 77%. Kõiki uskumatuid pakkumisi vaata SIIT. Pehme mööbel tuuakse kohale TASUTA. Tingimustega tutvu Hansaposti koduleheküljel.

Kaup24

Kaup24 veebipoes kestab suur laotühjendus. Käes on parim aeg üle vaadata diivanite, pehme mööbli ja vaipkatete pakkumised, sest hinnad on all kuni 68%. Valikus on mugavad kott-toolid, diivanvoodid, nurgadiivanid, tugitoolid ja vaipkatted. Nurgadiivani Solano saad 50% allahindlusega valida siit. Kõik diivanid, tugitoolid ja nurgadiivanid leiad SIIT.

Vaipkatete hinnad algavad alates 4.79 eurost. Valikuga tutvu SIIT.

1A.EE

Kui vajad ühte korralikku ja kauakestvat töötooli koju või kontorisse, siis tasub pilk peale visata 1A.EE tootevalikule. Pakkumisel on mugavad toolid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Mugava ja populaarse kontoritooli saad 19.60 euro eest!

Valikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias