Pehme mööbli ja sisustuse sügisene hinnasula: diivanid, toolid, padjad ja vaibad on kuni 80% soodsamad!


Press Center for Eurovision 2010, Oslo
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob sinuni parimad sügishooaja mööbli- ja sisustuspakkumised tuntud veebikaupmeestelt. Valikus on mugavad diivanid, tugitoolid, madratsid, vaipkatted ja stiilsed sisustuspadjad. Hinnad on all kuni 80%. Zave aitab sul võrrelda erinevaid tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 toob sinuni soodsa hinnaga diivanid, diivanvoodid, madratsid ning puhketoolid. Lahedate tumbade ja kott-toolide hinnad algavad alates 12.90 eurost. Mugavate diivanvoodite hinnad on all üle 40%. Laste- või töötuppa mugava diivanvoodi Otto saad soodsaima hinnaga just siit! Lisaks on valikus ülihea hinnaga vaibad, kardinad ja dekoratiivpadjad ilusa kodu sisustamiseks. Vaipkatete hinnad on all kuni 78%.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansapostis veebikaubamajast leiad just nüüd tuhanded uued tooted ja vinged eripakkumised mööblile ja kodusisustusele. Pehme mööbli saad soetada kuni poole soodsamalt. Voodite hinnad on all kuni 60%. Paljude vooditega saad kingituseks kaasa MADRATSI. Jala alla mugava ja sooja vaipkatte saad valida enam kui 600 parima hinnaga toote seast. Kõik vaibad leiad SIIT.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on just nüüd sajad diivanid, kott-toolid ja tumbad hinnagarantii kampaania raames metsikult soodsate hindadega! Uue pehme mööbli saad valida lausa 63% soodsamalt. Populaarne Diivanvoodi Jas on hetkel saadaval üle 50% soodsamalt.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoest leiad peale superhindadega arvutite ka parima hinnaga mugavad kontori- ja töötoolid. Valikus on ergonoomilised töötoolid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Hinnad algavad alates 12.95 eurost!

Valikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias