Pöörane allahindlus nutikaupadele! Tahvelarvutid, telefonid ja nutikellad on kuni 74% soodsamad!


Nutikellad
Foto: Madis Veltman

Kevadine hinnasula on kohal! Zave.ee valikust leiad nutitelefonide, tahvlite ja nutikellade parimad pakkumised kuni 74% soodustusega. Esindatud on Apple, Sony, Fitbit, Samsung, Huawei, Prestigio, Acme, Lenovo, Garmin, Polar jt tuntud brändid. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoes on käimas kampaania „Kevadine suur allahindlus!". Valikus on sajad pööraste hindadega nutitooted allahindlusega kuni 68%. Esindatud on hetkel populaarseimad brändid nagu Xiaomi, Samsung, Apple, Huawei, Sony jt. Apple iPhone´ide hinnad algavad alates 234.11 eurost! Hinnad on all kuni 55%. Sony Xperia suurepärase telefoni saad just nüüd 67% soodustusega SIIT.
Kõikide telefonidega tutvu SIIT. Tootevalikusse on juba lisandunud ka nutimaailma uusimad tipptegijad - Huawei Mate, Huawei P20 Pro, Apple Iphone 8 ja X, Samsung Galaxy S8 ja S9.

Tahvelarvutite kategoorias lööb jalust ülisoodne Modecom FreeTAB 9707, mis on saadaval 84 euro eest! Kõikide tahvlitega tutvu SIIT.

Suurepäraste hindadega aktiivsusmonitorid ja nutikellad leiad SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoest leiad alati superhindadega nutitelefonid, aktiivsusmonitorid ja tahvelarvutid. Tahvelarvutite hinnad algavad alates 43.88 eurost. Tootevalikust leiab igaüks endale midagi sobivat. Esindatud on Samsungi, Prestigio, Sony, Acme, Lenovo jt suurepärased tahvelarvutid. Lenovo tahvelarvuti saad SOODSAIMA HINNAGA just RDE veebipoest.
Telefonide hulgas ootab sind enam kui 800 parimat pakkumist, esindatud on Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, LG, Nokia, Htc jt oma parimate mudelitega.

Loe veel

Kõikide telefonidega tutvu SIIT. Nutitelefonide hinnad algavad alates 39.88 eurost!

Nutikell.com

Nutikell.com e-poest leiad kvaliteetsed ja ilusad nutikellad igapäevaseks kandmiseks ja mõnusaks sportimiseks. Esindatud on vaid parima tulemuse saanud stiilsed ja vastupidavad kellad. Kõik Westyx nutikellad mõõdavad Sinu pulssi ning loevad igapäevaselt tehtud samme.

Hinnad algavad alates 35 eurost! Kõiki tooteid vaata SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad tõeliselt magusate hindadega nutitooted. Aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 16.60 eurost. Valikus on mugavad ja kerged käekellad brändidelt nagu Acme, Xiaomi, TomTom, MyKronoz, Sony jne. Tootevalikuga tutvu SIIT.

Kõik parimad nutitelefonid leiad SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajast leiad vapustavate hindadega nutikellad ja aktiivsusmonitorid kevadiseks spordihooajaks. Stiilse nutika abimehe saad lausa 73% soodsamalt. Valikus on enam kui 200 parimat nutikella ja aktiivsusmonitori. Hinnad algavad alates 21.95 eurost!

Kõik nutikellad leiad SIIT.

Nutitelefonid ja tahvlid saad kuni 50% soodsamalt. Valikus on Nokia, Huawei, Alcateli, Sony, Samsungi, Apple´i jt parimad pakkumised. Huawei P Smart nutitelefoni ostjale antakse TASUTA kingituseks kaasa akupank!

Uus telefon vali SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on enneolematud hinnagarantii pakkumised telefonidele, tahvlitele ja nutikelladele. Valikus on parimate tootjate pakkumised, neist paljud turu parima hinnaga! Esindatud on Acme, Sony, LG, Huawei, Samsungi, Apple´i, Garmini, Fitbiti jt tootjate suurepärased mudelid.

Uue nutikella saad soetada kuni 61% soodustusega. Valikuga tutvu SIIT. Suurepärased tahvlid on alla hinnatud kuni 44%. Kõik tahvelarvutid leiad SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias