PÖÖRASED PAKKUMISED: Ilutoodete allahindlused kuni 77 protsenti


PÖÖRASED PAKKUMISED: Ilutoodete allahindlused kuni 77 protsenti
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni parimad pakkumised talviste nahakahjustuste ennetamiseks ja ravimiseks. Valikus on tuntud brändide parima hinnaga pakkumised nii näo-, keha- kui ka kätehoolduseks. Paljudel väljatoodud toodetel on allahindlused kuni 77 protsenti. Zave aitab sul võrrelda erinevaid pakkumisi ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

My Look

My Look ilukaubamajast leiad hea hinnaga tuntud brändide tooted, mis aitavad su naha elujõulisust taastada ja hoida ära kahjustusi ja enneaegset vananemist. Pakkumisel on L’Oreali värskendavad näohoolduskomplektid ja Garnieri niisutavad kreemid kuni 40 protsenti soodsamalt! Lisaks saad soetada kiiresti imenduvad ja nahka siluvad kätekreemid kuni 36-protsendilise allahindlusega.

Vaata parimaid pakkumisi siin.

Kaup 24

Kaup 24 veebipoest leiad rikkaliku nahahooldustoodete valiku. Pakkumiste hulgas on soodushinnaga näokoorijad, toonikud, päevakreemid ning puhastavad näopiimad. Paljudel toodetel on allahindlus kuni 77 protsenti!

Vaata kõiki ahvatlevaid pakkumisi siin.

Maxima

Maxima tootevalikus on Dove, Belle Jardin ja teiste tuntud brändide kätekreemid kuni 37 protsenti soodsamalt. Samuti on lai valik kortsudevastaseid päeva- ja öökreeme kuni poole soodsamalt! Lisaks leiad pakkumiste hulgast Nivea ja Garnieri näotoonikud ülimalt ahvatleva hinnaga.

Uuri lähemalt siit.

Selver

Selveri tootevalikust leiad hea hinnaga naturaalsed niisutavad näokreemid ning nahka pehmendavad palsamid. Vali Nivea, L’Oreali, Garnieri ja teiste kvaliteetsete kaubamärkide hulgast endale sobivad tooted ja mine talvele vastu värske ja terve nahaga.

Kõik pakkumised leiad siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias