Praegu eriti magusad hinnad: lemmikloomatooteid on just nüüd kasulik osta

 (2)
Lemmikloomade varjupaik
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob sinuni suurepärase hinnaga lemmikloomatooted. Valikus on loomatoidud, jalutamistarvikud ning eluasemed kuni 50 protsenti soodsamalt. Hellita oma lemmikut parimate toodetega ning säästa ostu pealt korralik summa. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Selveris soodsad pakkumised

Selveri tootevalikus on suurepärase hinnaga liha ja kalaga kassi- ning koeratoidud. Vali just sinu lemmiku maitsele vastav Purina, Sheeba, Dr. Sterni või teiste tuntud tootjate konserv või kuivtoit ning võid kindel olla, et sinu kutsu ja kiisu on sulle tänulik. Vaata pakkumisi siin.

Hansapostis hinnad all kuni 33 protsenti

Hansaposti veebipoest leiad suure valiku lemmikloomade pesasid, puure ning kuute kuni 33% soodsamalt. Soeta oma kassile või koerale uus mugav pesa ning säästa ostusummalt kuni kolmandik. Lisaks on pakkumisel ka kassiliivad ja loomatoidud allahindlusega kuni -32%. Leia kõik enda lemmikule vajalikud tooted siit.

ON24-s allahindlus kuni 24 protsenti

Iga vastutustundlik ja hooliv loomaomanik leiab On24 veebipoest kõik vajalikud tooted. Pakkumisel on kvaliteetsed Pro Plan kassitoidud kuni 24% soodsamalt. Lisaks saad soetada ka hea hinnaga koeravoodid ning soojustatud kuudid. Valikus on ka jalutusrihmad, kõrvapuhastusvedelikud, hingeõhku puhastavad tabletid ning muidugi lõbusad ja arendavad mänguasjad. Tutvu põneva tootevalikuga siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias