Praegu väga soodne hetk: tolmuimejatele on kuni 60-protsendilised allahindlused!


Tolmuimejad
Foto: Eero Vabamaegi

Zave.ee abiga leiad parima valiku erinevaid kodumasinaid superheade hindadega. Tolmuimejate hinnad on hetkel all kuni 58%! Vali endale kaasaegne puhastusseade tuntud ja usaldusväärsete tootjate hulgast. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebilehel on käimas „Super nädal". Kodumasinate ja -elektroonika hinnad on totaalselt madalad. Võimsad ja praktilised tolmuimejad on lausa kuni 58% odavamad. Esindatud on usaldusväärsed ja kvaliteetsed brändid nagu Philips, Samsung, Daewoo, Kärcher, Electrolux jt. Valikuga tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE veebipoest leiad energiasäästlikud tolmuimejad. Esindatud on tolmukotiga, konteineriga seadmed ning parimad robottolmuimejad laitmatu tulemuse saamiseks. Vaata eripakkumised üle ja vali enda soovidele vastav seade SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad hea valiku kvaliteetseid puhastusseadmeid kuni 35% soodsamalt. Valikus on mugavad ja kerged varstolmuimejad, isetoimetavad robottolmuimejad ja kergesti puhastatavad konteinertolmuimejad. Pakkumisi vaata SIIT.

1a.ee

On aeg uus toluimeja endale soetada? 1a.ee veebikauplusest soetatud tolmuimejad on usaldusväärsed ja kauakestvad. Esindatud on parimad tootjad nagu Bosch, Electrolux, Philips, Kärcher, Daewoo jt. Hinnad on all kuni 56%. Pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansaposti tootevalikus leiad parimad tolmuimejad kuni 50% odavamalt.Valikus on eri suuruse ja võimsusega seadmed, mida saad kasutada kodus ja suvilas. Parimaid pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias