Raba, kuniks on: superpakkumised teleritele ja mängukonsoolidele kuni 90 protsenti soodsamalt!


Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob sinuni parimad telerite, mängukonsoolide ja tarvikute pakkumised. Tipptasemel kvaliteediga telerid on soodustusega kuni -63%. Konsoolid ja mängud saad soetada aga lausa -88% soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on just hetkel käimas kampaania „Kõige madalamad hinnad Kaup24 ajaloos". LCD ja LED telerite hinnad on kuni 63% odavamad. Lisaks kestab Liisi nullkampaania nädal.

Teleritega tutvu SIIT.

Mängud ja tarvikud on soodsamad kuni -70%. Kogu valikuga tutvu SIIT.

1a.ee

1a.ee veebipoest leiad TV, audio, mängukonsoolide ja tarvikute parimad pakkumised kuni 88% odavamalt. Teleritest on esindatud LG, Samsungi, Philipsi, Sony jt parima heli ja pildikvaliteediga tooted.

Pakkumisi vaata SIIT.

Mängukonsoolidest on esindatud populaarsed Playstationid ja Xbox One´id, mis on hetkel soodustusega kuni -25%. Ülivinged mängud on aga lausa kuni -88% odavamad. 1a veebipoes on suurim valik parima hinnaga mänge. Vaata kohe ja tutvu pakkumistega SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongis olevad telerite hinnad löövad sind jalust! Philipsi 55-tollise võimsa Ambilight teleri saad konkurentsitult parima hinnaga just ATF-ist. Kõiki telereid vaata SIIT.

Vingete konsoolide ja mängudega tutvu SIIT.

Alfashop

Alfashopis on valik telereid kuni 30 protsenti soodsamalt. Valikus on väga hea resolutsiooni ja pildikvaliteediga Full HD ja 4K Ultra HD pakkumised tootjatelt nagu Sharp, LG, Philips, Sony ja Samsung. Kõikide eripakkumistega tutvu SIIT.

Sony PlayStation 4 saad aga uskumatult hea diiliga. 1 TB mängukonsool maksab hetkel ainult 295 eurot. Kõikide pakkumistega saad tutvuda SIIT.

RDE.EE

RDE veebipoes on Philipsi, Samsungi, LG, Hitachi jt brändide teleritele suured allahindlused. Vali just enda nõudmistele ja vajadustele sobiv teler ja vaata kõiki pakkumisi SIIT.

Hansapost

Hansapostis on Full HD ja Ultra HD LED telerid kuni 32% alla hinnatud! Valikust leiad veel hea hinnaga Xbox One S-i, mis on hetkel 26% soodsam. Valikuga tutvu SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 toob sinuni telerid, audio pakkumised ja mänguritele mõeldud spetsiaalsed toolid.

Pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias