Säästa sadu eurosid: need on selle nädala suurimad allahindlused


Allahindlused - 8
Foto: Rene Suurkaev

Siin on ülevaade selle nädala suurematest soodustustest, millega võid säästa sadu eurosid. Suurimad allahindlused on tehnikakaupadel, kuid saadaval on ka superhinnaga spordivarustust. Vaata järgi, sest võid säästa sadu eurosid.

Photopointis hinnad all kuni 98 protsenti

Mõned lisatarvikud on koguni kuni 98 protsenti soodsamad. Ostes Nikon D5200 kaamera koos Tamron objektiiviga säästad üle 500 euro ning saad kaasa üle 150 euro väärtuses kingitusi (Fotokursused, 100 paberfoto trükk jne). Vaata järgi siit.

OnOff-is superhinnad

Vaata kindlasti ka OnOffi eriti magusate hindadega kuupakkumisi. Paljud tooted on tavahinnast kuni 37 protsenti soodsamad ja näiteks Netflix toega 40" LG Smart TV teler maksab ainult 359 eurot. Tutvu pakkumistega siin.

Euronicsis Apple tooted sadu eurosid soodsamad

Euronicsis on käimas püsiklientidele suunatud Apple toodete kampaania, kus pakutakse uskumatult soodsa hinnaga iPade ja sülearvutiteid. Vaata järgi siit.

Sportlandi Ostufestivali viimane nädal

Kestab Sportlandi Ostufestivali viimane nädal, seega veel jõuab endale hea hinnaga tuntud brändi talvejope või jalanõud osta. Hinnad all koguni 60 protsenti. Vaata järgi siit.

Experti superpakkumised

Experti kauplustes on paljud tooted rohkem kui 40 protsenti soodsamad. Samsungi kõrgekvaliteetse pesumasina saab kätte 299 euroga. Tutvu tootevalikuga siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias