See pole uni: teleritele ja mängukonsoolidele praegu mitmes poes kuni 80-protsendilised soodustused!

 (3)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee toob sinuni parimad telerite, mängukonsoolide ja tarvikute pakkumised. Tipptasemel kvaliteediga telerid on soodustusega kuni 50 protsenti. Mängukonsoolid ja tarvikud saad soetada aga lausa 81 protsenti soodsamalt. Kiirusta tutvuma! Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1a.ee

1a.ee veebipoes on käimas lao tühjendusmüük! Uue televiisori saad hetkel soetada uskumatult soodsa hinnaga kuni 41 protsenti odavamalt. LG kvaliteetne IPS 4K ekraaniga teler pakub silmapaistvat pildikvaliteeti ilma pilti moonutamata. Lisaks on valikus Samsungi, Panasonicu, Philipsi ja teiste tuntud tootjate telerid superhindadega!

Teleritega tutvu SIIT.

Mängukonsoolidest on esindatud populaarsed Playstationid ja Xbox One´id, mis on hetkel soodustusega kuni 30 protsenti. Ülivinged mängud on aga lausa kuni 81 protsenti odavamad. 1a veebipoes on suurim valik parima hinnaga mänge.

Vaata kohe ja tutvu pakkumistega SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF-ist leiad Full HD ja Ultra HD LED telerite uskumatult vinged pakkumised. Telereid on erinevas hinnaklassis igale huvilisele. Esindatud on Samsungi, Sony, Panasonicu, LG, Hitachi, Philipsi ja teiste brändide tooted. Uuri lähemalt!

Vingete konsoolide ja mängudega tutvu SIIT.

Alfashop

Alfashopis on valik telereid kuni 30 protsenti soodsamalt. Valikus on väga hea resolutsiooni ja pildikvaliteediga pakkumised tootjatelt nagu Sharp, LG, Philips, Sony ja Samsung.

Kõikide eripakkumistega tutvu SIIT.

Sony PlayStation 4 saad aga uskumatult hea diiliga. 1 TB mängukonsool maksab hetkel ainult 285 eurot.

Kõikide parimate pakkumistega saad tutvuda SIIT.

M&T Shop

M&T Shop toob sinuni kadestamisväärsed 65 ja 75 tollised LG Smart telerid soodustusega kuni 45%. Õhukene disain, tipptasemel helikvaliteet ja ColorPrime Plus täiendus kuvavad laiendatud värvivaliku ideaalse elamuse saamiseks.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansapostis on Full HD ja Ultra HD LED telerid kuni 45 protsenti alla hinnatud! Valikust leiad veel hea hinnaga ressiiverid ja kodukinosüsteemid täiusliku helikvaliteedi tagamiseks.

Valikuga tutvu SIIT.

Mängud ja tarvikud leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 on just hetkel peadpööritavad eripakkumised. 60 tollise LG 60UH605V LED teleri saad 50 protsenti soodsamalt. Nägid õigesti! Lisaks on valitud toodetel TASUTA TRANSPORT. Kasuta juhust ja soeta uus moodne teler, millest oled juba kaua unistanud.

Uuri SIIT.

Mängukonsool Sony PlayStation 4 on samuti imesoodustusega. Laheda konsooli saad hetkel lausa 40 protsenti odavamalt. Mängud ja tarvikud on soodsamad kuni 72 protsenti. Kogu valikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias