Selle nädala kõige ahvatlevamad pakkumised Eesti kauplustes


Hinnasõda
Foto: Ilmar Saabas

Siit leiad selle nädala parimad pakkumised Eesti kaupmeestelt, mille abil võid säästa tõesti lausa sadu eurosid. Valikus on nii tehnikakaupasid, kui ahvatlevate hindadega riideid ja parfüüme. Tasub kindlasti pilk peale visata.

Fotoaparaat vähem kui 40 euroga

Kerge ja kompaktne Rollei Compactline 83 on ideaalne kaaslane kõikjal, kuhu seiklused sind viivad, nimelt mahub see mugavalt käekotti või isegi taskusse ja see võimas 8 megapiksline kaamera on praegu lausa uskumatu hinnaga. Vaata lähemalt siit.

Elektrooniline kraadiklaas 83 protsenti soodsamalt

Toreda disainiga üliikiire LCD ekraaniga kraadiklaas, mis mõõdab temperaturi ainult 10 sekundiga.Vaata lähemalt siit.

Stiilne õlilamp 90 protsenti soodsamalt

Tõeliselt ahvatlev hind õlilambil, mida on saadaval neljas erinevas värvitoonis. Sobib kindlasti igasse kodusse.Vaata lähemalt siit.

Elizabeth Arden 5th Avnue parfüüm 69 protsenti soodsamalt

Tõeliselt populaarne naiste parfüüm sobib hästi naistepäeva kingituseks ja on saadaval suurepärase hinnaga.Vaata lähemalt siit.

Smoking vähem kui saja euro eest

Ilus ja pidulik ülikond on saadaval tõesti hea hinnaga ning maksab Gowris vähem kui sada eurot. See läikiv mus satiin smoking on ideaalne pulmadeks ja muudeks pidustusteks.Vaata lähemalt siit.

Supersoodsad Panasonic kõrvaklapid

Niivõrd soodsa hinnaga tavaliselt kvaliteetseid kõrvaklappe ei osta ei saa. Hind on tõesti ahvatlev. Vaata lähemalt siit.

Jalgratas 50 protsenti soodsamalt

Tõeliselt kvaliteetne ja stiilne Janis Commuter meeste jalgratas on valmistatud nii, et ratast ei peaks palju hooldama samas lisades sõidumugavust ja naudingut. Kerged raamid, porilauad, pakiraam ja ühe esimese hammasrattaga käiguvahetus on parim lahendus linnaliiklusesse. Vaata lähemalt siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias