Selliseid hindu annab otsida: paljudel kaupadel üle 90 protsendilised allahindlused

 (4)
Allahindlused - 7
Foto: Rene Suurkaev

Oleme siia kokku kogunud Eesti kaubanduskettide kõige suuremate allahindlustega tooted. Telereid ja külmkappe sa sellest nimekirjast ei leia aga kui vajad uut arvutihiirt, telefoni katet või kodusistuskaupasid, siis praegu on parim aeg nende soetamiseks.

Photopointis hinnad all kuni 97 protsenti

Fotokaameratel on allahindlus kuni 51 protsenti, kuid mõned tehnikavidinad on koguni kuni 97 protsenti soodsamad. Näiteks Vaata järgi siit.

OnOff is tehnikavidinad kuni 91 protsenti soodsamad

Vaata kindlasti ka OnOffi pakkumisi. Näiteks 1 terabaidine väline kõvaketas on 91 protsenti soodsam ning saadaval on ka palju teisi hea hinnaga tehnikakaupasid.Tutvu valikuga siin.

Jyskis hinnad all kuni 90 protsenti

Uskumatu aga stiilsed mobiiltelefoni katted on lausa 90 protsenti soodsamad. Patjade ja teiste tekstiilitoodete allahinlused algavad 70-protsendist. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Sokisahtlis on sokid ja retuusid 87 protsenti soodsamad

Tasub tutvuda ka sokisahtli pakkumistega, sest suur valik naiste retuuse, aluspesu ja sukkpükse on tõesti uskumatute hindadega. Tutvu valikuga siin.

Home4You's kodusisustus tooted kuni 90 protsenti soodsamad

Mööblile tavaliselt nii suuri allahindlusi ei tehta aga Home4you's on praegu tõesti ahvatlevaid pakkumisi. Tutvu valikuga siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias