Selliseid hindu annab otsida: tehnikakaupu müüakse kuni 99-protsendilise allahindlusega

 (74)
UUS VIDEOMÄNG
Foto: Mati Hiis, õhtuleht

Endiselt kestavad suured allahindlused kaubanduskettides ning soodustused ulatuvad mõnel juhul lausa 99 protsendini ja tuhandetesse eurodesse. Ära maga maha, sest praegu on tõesti parim aeg tehnika ostmiseks.

Photopointis hinnad all kuni 99 protsenti

Tutvu Photpointi sooduspakkumistega Zave'i lehel. Fotokaameratel on allahindlus kuni 64 protsenti, aga mõned lisatarvikud on koguni kuni 99 protsenti soodsamad. Näiteks Fujifilm X-pro1 koos 18-mm objektiiviga on tavahinnast koguni üle 1300 euro soodsam. Vaata siit.

Euronics - Ossa kui odavad hinnad

Euronicsis on samuti palju kvaliteetset tehnikakaupa superhindadega. Hinnad all kuni 60 protsenti. Näiteks 48" Samsungii LFD teler on tavahinnast 350 eurot odavam. Vaata siit.

Expertis aasta pööraseim allahindlus

Experti kauplustes on jaanuaris hinnad all kuni 75 protsenti. Saadaval on tuntud kaubamärkide kvaliteetset tehnikat igale maitsele. Tutvu tootevalikuga siin.

OnOff kuupakkumised

Vaata kindlasti ka OnOffi kuupakkumisi. Mõned tooted on tavahinnast lausa 51 protsenti soodsamad. Tutvu valikuga siin.

Arvutitarga allahindlus

Arvutitargas on hetkel saadaval on palju superhindadega tooteid, mida muul ajal sellise hinnaga pole võimalik osta. Soodustused, kuni 89 protsenti. Ära maha maga ja tutvu tootevalikuga siin.

Zave'is on Eesti suurimate kaupluste pakkumised kõik ühes kohas koos, seega osta targalt ja enne poodi minekut, vaata alati Zave'is pakkumised üle - nii säästad lisaks rahale ka aega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias