Soodsam kui poes: vaata, kus e-poodides on parfüümid ja kosmeetika praegu uskumatult madala hinnaga


LÕHNAÕLI
LÕHNAÕLIFoto: Mati Hiis, õhtuleht

Zave.ee tootevalikus on palju ahvatleva hinnaga ilukaupade pakkumisi. Valikus on lõhnad, kosmeetikatooted, juuksehooldusvahendid ning paljud muud ülimalt ahvatleva hinnaga ilutooted. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ja leida sobivaim ostukohta. Vaata! Võrdle! Zeivi!

My Look

My Looki veebipoest leiab iga külastaja endale väga hea hinnaga vajalikud ilutooted ja hooldusvahendid. Pakkumisel on lai valik juuksehooldusvahendeid kuni 60-protsendilise allahindlusega! Lisaks saad soetada mugava reisifööni või juuksesirgendaja kuni 40 protsenti soodsamalt. Samuti on pakkumisel Maybelline, L'Oreali ja Rimmeli kosmeetikatooted kuni 40 protsenti soodsamalt.

Uuri lähemalt siin.

ON 24

ON 24 tootevalikust leiad suurepärase hinnaga tuntud kaubamärkide lõhnad. Pakkumiste hulgas on Calvin Klein, Lacoste, Carolina Herrera, Armani ja teised uued lõhnad kuni 35 protsenti soodsamalt. Vali endale isikupärane lõhn või tee kaaslasele ilus kingitus ning säästa ostu pealt üle kolmandiku summast!

Vaata pakkumisi siin.

Frog.ee

Frog.ee tootevalikus on kõik vajalikud iluaparaadid kuni 77 protsenti soodsamalt! Valikus on uskumatult hea hinnaga juukselõikurid, föönid, sirgendajad ja lokitangid. Samuti saad soetada epilaatori ja kareda naha eemaldaja kuni poole soodsamalt.

Kõik head pakkumised leiad siit.

Selver

Selveril on just nüüd Fa ja Nivea deodorandid ja dushigeelid nii meestele kui ka naistele kuni 54 protsenti soodsamad! Lisaks saad ülihea hinnaga Garnieri, L'Oreali ja Eveline näo-, keha- või kätekreemi, mille abil võidelda külma ja tuule poolt tekitatud nahakahjustustega.

Tee oma valik siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias