Suur aasta alguse hinnasula: sülearvutid, tahvlid ja tarvikud kuni 60% soodsamalt!


sülearvutid
Foto: Richard Drew, AP

Aasta algus saabus parimate allahindlustega! Zave.ee tootevalikust leiad suuremate veebipoodide superhead sülearvutite, tahvlite ja tarvikute pakkumised kuni 60% soodsamalt. Valikus on tuntud tootjad nagu Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsung jt. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

Pühad on läbi, aga allahindlused kestavad! RDE.EE veebipoes on käimas „WOW! ALLAHINDLUS!". Just nüüd leiad uskumatu hinnaga sülearvutid, tahvlid ja vajalikud tarvikud. Saadaval on võimsad seadmed mängutitele ja tavakasutajatele tootjatelt nagu Asus, Dell, Lenovo, HP, Prestigio jt.

Selle võimsa protsessori ja hea helikvaliteediga ASUS ZenPad´i saad parima hinnaga just RDE.EE veebipoest!

Kõik arvutid ja tarvikud leiad SIIT.

Hansapost

Hansapostis ootab sind enam kui 800 kvaliteetset süle- ja tahvelarvutit allahindlusega kuni 38%. Lisaks üllatavad sind meeletud „ALE HOPP" allahindluse pakkumised lauarvutite komplektidele. Siit leiab parima komplekti endale nii tavaline netis surfaja kui ka tulihingeline mängur! Lauaarvutite komplektide hinnad algavad alates 299 eurost! Valikust leiad Ordi ja Delli väga head pakkumised.

Kõiki tooteid vaata SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong on usaldusväärne DELL-i ja ASUS-e koostööpartner ja edasimüüja. ATF-is on suurim valik DELLI ja ASUSE arvuteid soodsaima hinnaga Eestist, lisaks on nende mõlema brändi sülearvutitele, netbookidele ja lauaarvutitele TASUTA TRANSPORT!

Uus arvuti vali SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajast leiad superhinnaga sülearvutid, tahvlid ja muud nutiseadmed tühjendusmüügi hinnaga! Esindatud on parimad tootjad nagu Apple, Lenovo, Asus, HP, Dell ja teised. Süle- ja tahvelarvutite hinnad on all kuni 57%. Lisaks saad soetada tutika mugava sülearvutikoti lausa kuni 60% soodsamalt.

Kõik arvutid ja tarvikud leiad SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad parimate tootjate tahvelarvutid hea hinnaga. Valikus on Samsungi, Lenovo, Asuse, Apple´i ja Huawei parimad pakkumised. Valitud toodetele kehtib eripakkumise hind!

Kõik tahvlid leiad SIIT.

1a.ee

Loe veel

1a.ee veebipoest leiad aasta alguse puhul suurepärased pakkumised arvutitehnikale. Toodete seas on sülearvutid, tahvelarvutid, nutikellad ja paljud teised tooted ülimalt heade hindadega. Prestigio Multipad tahvelarvuti saad hetkel 41% soodustusega. Lisaks on lai valik teisi tuntud brände ning supervalik tahvelarvuteid lastele!

Vali mõistliku hinnaga seade SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias