Suur köögitehnika ja köögitarvikute soodusmüük! Hinnad on all kuni 80%!


KÜLMKAPID EURONICSI POES
Foto: JOOSEP MARTINSON

Zave.ee toob sinuni usaldusväärsete kaupmeeste suurte kodumasinate suurepärased allahindlused ja eripakkumised, millest oled kaua unistanud. Valikus on ülimalt hea hinnaga külmikud, nõudepesumasinad, pliidid ja õhupuhastajad. Lisaks leiad imesoodsate hindadega kvaliteetsed lauanõud, söögiriistad, kausid, potid ja paljud teised tarvikud. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 e-poest saad kogu vajaliku kodutehnika soetada superheade hindadega. Külmikud ja sügavkülmikud on hetkel 55% soodsamad. Tüütust nõudepesust aitavad välja funktsionaalsed erineva suurusega nõudepesumasinad, mis on soodustusega kuni 48%. Valikus on Boschi, Electroluxi, Beko, Whirlpooli, Siemensi, Candy jt parimad kodutehnika pakkumised!

Parima hinnaga köögitarvikud leiad SIIT. Valikus on enneolematu soodustusega tassid, kausid, karbid, potid ja teised köögitarvikud. Hinnad on all kuni 87%!

Kõiki kodumasinate superpakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansapostis käib suur köögi- ja kodutehnika kampaania. Eripakkumised on kõik vähemalt 25% soodsamad. Valikus on Electroluxi, Candy, Samsungi, Boschi, LG, Philipsi jt kvaliteetkaubamärkide tooted. Induktsioonpliitide ja keraamiliste pliitide hinnad on kuni 60% soodsamad.

Energiasäästlikud sügavkülmad ja külmikud saad valida enam kui 250 toote seast. Hinnad on all kuni 56%.

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

1A.EE

1a.ee valikust leiad kogu vajaliku kodutehnika kööki. Saadaval on erinevad nõudepesumasinad, õhupuhastajad, pliidid ja külmikud soodustusega kuni 63%. Õhupuhastajate hinnad algavad uskumatust 22 eurost. Nõudepesumasinate hinnad algavad alates 188 eurost! Valikuga tutvu SIIT. Superhead kompaktsed, ruumikad ja energiasäästlikud külmikud vali SIIT. Hinnad on all kuni 45%!

Kõikide kodumasinatega tutvu SIIT.

Loe veel

Kui arvasid, et enam soodsamaks minna ei saa, siis vaata SIIA. Köögitarvikute hinnad on all kuni 80%. Valikus on ilusad serviisid, säilituspurgid, kausid, söögiriistad, potid ja pannid - kõik, mida vajad köögis ja söögitoas!

RDE.EE

RDE eripakkumiste hilgast leiad soodsate hindadega Candy, Samsungi, Beko, Indesiti, LG, Electroluxi külmikud, pliidid, nõudepesumasinad ja õhupuhastajad. Külmikute hinnad algavad alates 93.93 eurost! Induktsioonpliidiplaatide hinnad algavad uskumatust 38.48 eurost! Pakkumisi vaata SIIT.

Kõik kodumasinad leiad SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikus on põnevad pakkumised kvaliteetsetele köögiseadmetele. Hangi endale uus retro-stiilis külmkapp kuni 17% soodsamalt. Lisaks on valikus erinevad mikserid, kaalud, blenderid, rösterid, kohvimasinad ja teised söögitegemiseks vajalikud seadmed.

Kogu valikuga tutvu SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong pakub laias valikus kodumasinaid väga ahvatlevate hindadega. Soeta koju uus külmik, sisusta köök uue nõudepesumasinaga või suurepärase pliidiga.

Kogu tootevalikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias