Suur suve ALE! Aiapingid, ripp-korvtoolid ja aiamööbli komplektid on kuni 60% soodsamad!


Aed-112
Foto: Ilmar Saabas

Zave.ee tootevalikust leiad suurepärase hinnaga aia- ja terrassimööbli kuni 60% soodsamalt. Valikus on ripp-korvtoolid, aiamööbli komplektid, aiapingid, lamamistoolid, päikesevarjud ja palju teisi pakkumisi, et saaksid suve mugavalt nautida. Zave aitab sul võrrelda erinevaid tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebipoes on aiamööbli pakkumistel eriti magusad hinnad! Naudi suveõhtuid mugavas ripp-korvtoolis või hoopis avaras aiakiiges. Hinnad on all kuni 60%. Aiakiikede hinnad algavad alates 13.20 eurost!

Kogu aiamööbli valikuga tutvu SIIT. Stiilsed ja mugavad aiamööbli komplektid leiad alates 55.51 eurost. Valikus on erinevad komplektid nii suuremale kui ka väiksemale seltskonnale.

Kogu ON24 tootevalikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansapostis algas kampaania „Suur suvekaupade hinnasula!". Suvine soojus on sulatanud parimate pakkumiste hinnad kuni 85% madalamaks. Selle komplekti saad valida aeda või terrassile koguni 64% soodsamalt.

Ripp-korvtooli Hawaii saad valida 41% odavamalt. Kampaania kestab kuni 31.07.2018.

Kogu Hansaposti tootevalikuga tutvu SIIT.

Kaup24

Madalaimate hindade nädal on tagasi! Šoppa Kaup24 veebipoes ja leia parimad pakkumised kuni 80% soodsamalt! Aiapingid, päikesevarjud, mööblikomplektid, võrkkiiged, toolid ja varikatused saad nüüd valida täiesti pööraste hindadega! Selle populaarse aiapingi saad soetada üle 60% soodsamalt. Aiapinkide hinnad algavad alates 19 eurost!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoes algasid LAOHINNAD. Siit leiad rikkaliku valiku aia- ja terrassimööblit imesoodsate hindadega. Müügihittide hulka kuuluva lamamitooli saad kõigest 24.99 euro eest SIIT. Populaarse ripp-korvtooli saad soodsaima hinnaga SIIT.

Kõikide suurepäraste pakkumistega tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias