Suur suvelõpu ALE: aiamööbel ja aiatarvikud on kuni 78% soodsamad!


Aed
Foto: Ilmar Saabas

Suured suvelõpu allahindlused on kohal! Zave.ee tootevalikust leiad suurepärase hinnaga aia- ja terassimööbli ning parima valiku lillepotte, aiatehnikat ja palju teisi pakkumisi. Leia siit suurimad soodustused, millega võid säästa sadu eurosid. Zave aitab sul võrrelda erinevaid tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 Sisustuskaubamajast leiad parima valiku mööblit koju ja aeda. Praegu on eriti soodne hetk välja valida uskumatu hinnaga ripp-korvtoolid, aiamööbli komplektid, lamamistoolid ja aiatoolid. Hinnad on all kuni 62%. Aiamööbliga tutvu SIIT.

Lisaks on käimas suur ON24 koolikampaania. Pakkumiste hulgast leiad superhindadega laste- ja noortevoodid, kirjutuslauad, töötoolid ning Sleepwelli kvaliteetsed madratsid ja voodid erihindadega!

Kasuta juhust ja vali uus soodne mööbel SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes on sellel nädalal uskumatud VIP pakkumised! Aiamööbli saad lausa kuni 78% soodsamalt. Valikuga tutvu SIIT. Kompostikastid ja prügikonteinerid on kuni 50% odavamad. Aiatehnika saad valida uskumatu 68% soodustusega SIIT. Valikus on muruniidukid, trimmerid ja töökindlad survepesurid. Kõrgsurvepesur Grizzly HDR 21-150 2100 W on kõigest 119 eurot!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansapostis veebipoes on suvine aiatehnika ja mööbel saadaval täiesti pööraste hindadega! Valikus on peotelgid, varikatused, aiamööbli komplektid, grillid, lamamistoolid, batuudid, aiakärud ja aiatarvikud kuni 66% soodsamalt! Parimad mööbli pakkumised leiad SIIT. Kõik vajalikud tarvikud ja aiatehnika pakkumised vali SIIT.

1A.EE

1A.EE e-poes on rikkalik valik aia- ja terrassimööblit. Aiakiikede hinnad algavad alates 36.99 eurost! Mõnusa aiakiige saad uskumatu 62.70 euro eest siit. Kogu aiamööbliga tutvu SIIT.

Hea hinnaga survepesurid, muruniidukid ja trimmerid vali SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias