Suur valik hea hinnaga telereid


Suur valik hea hinnaga telereid
Foto: Ilmar Saabas

Televiisoritele leiab allahindlusi palju ja tihti. Selles uudises vaatleme kaht pakkumist Eesti elektroonikapoodide poolt.

ONOFF kutsub aasta vahetumise puhul uut telerit ostma. Muidugi on aasta vahetamine ammu möödas, kuid seda uudist koostades on kampaania endiselt jõus.

Hetkel on kampaanialehel näha 9 telerit, allahindlusega 20-31%. Viis on Philipsi, neli Samsungi poolt. Ekraanisuurusi peaaegu igale maitsele, 32 kuni 50 tolli. Kõigil üheksal on ka LED-taustvalgustus, mis on ju hea.

Loe pakkumise kohta ONOFFi lehel.

Klick.ee on samuti huvitatud soodushinnaga televiisorite müümisest ja isegi nende tasuta kojusaatmisest.

E-poest ostja peab viimase teostamiseks tellimusel siiski ise märkima tarneviisiks "ELS kulleriga".

Uudise koostamise hetkel on valida 54 teleri hulgast ja neid saadab suur kogus lisainfot ja sirvimisvõimalusi. Lõpetades lingiga ülevaatele, mille põhjal üldse telerit valida.

Loe pakkumise kohta Klick.ee lehel.

Elioni esindajad panid kokku väikese valiku soodushinnaga televiisoreid ja muid seadmeid Sotši taliolümpia vaatajatele mõeldes. Selles valikus on viis telerit, kaks kodukino ja kõrvaklapid.

Seotud lood:

Tutvu Elioni Sotši-pakkumisega nende kodulehel.

Ja muidu leidub hulgaliselt hea hinnaga telereid Eesti suurimate poodide parimate pakkumiste portaalis Zave.ee, kasutage otsingukastis otsisõnana "teler" (kui panete "televiisor", tuleb ainult sobiv vaste, mida saadab rida muid tarvikuid).

Külasta suurimate poekettide parimate pakkumiste portaali Zave.ee ja jälgi meie uudisvoogu!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias