Tähelepanu, valmis olla, start: nii odavaid sülearvuteid ja tahvleid sa veel näinud pole!

 (3)
Tähelepanu, valmis olla, start: nii odavaid sülearvuteid ja tahvleid sa veel näinud pole!
Foto: Vida Press

Zave.ee toob sinuni parimad sülearvutite ja tahvlite pakkumised tuntud veebikaupmeestelt. Valikus on kõik nõutud mudelid tuntud tootjatelt kuni poole soodsamalt. Leia endale sobiva disaini ja näitajatega arvuti või tahvel ning säästa ostu pealt korralik summa raha. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

M&T

M&T Shopi tootevalikus on Lenovo IdeaPad sülearvutid kuni 43 protsenti soodsamalt! Lisaks on valikus ka hea hinnaga Lenovo Yoga ja HP Pavillion notebook sülearvutid. Samuti on pakkumisel ka mugavad tahvelarvutid kuni 25 protsenti soodsamalt. Vali endale Samsung Galaxy Tab või muu tasemel tahvel ja surfa veebis kusiganes sa viibid. Uuri lähemalt siit.

Frog.ee

Frog.ee pakub sulle ülimalt hea hinnaga tasemel tööarvuteid. Valikus on Lenovo, Apple ja Delli sülearvutid allahindlusega kuni 45 protsenti. Lisaks on valikus ka Lenovo ja Apple tahvelarvutid kuni 40 protsenti soodsamalt. Frog.ee valikust leiad igaks tegevuseks sobiva tehnoloogilise abilise väga hea hinnaga. Vaata kõiki pakkumisi siin.

Hansapost

Hansaposti veebipoest leiad suure valiku sülearvuteid ja tahvleid igas hinnaklassis. Pakkumisel on HP Probook sülearvuti kuni 29 protsenti soodsamalt. Kingituseks kaasa juhtmevaba hiir ja sülearvutikott! Lisaks on valikus soodushinnaga Samsungi, Apple, Lenovo ja Huawei tahvelarvutid. Tee oma valik siin.

Arvutitark

Arvutitarga tootevalikus on kõik mudelid ülimalt hea hinnaga. Pakkumisel on iPad mini, Asus Zenpad, Lenovo Miix või mõni muu tasemel tahvel ja kuni 25 protsenti soodsamalt. Lisaks on tootevalikus ka kvaliteetsed Lenovo, Asus ja HP sülearvutid kuni 38-protsendilise allahindlusega. Kõik parimad pakkumised leiad siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias