Ulmesoodukad! Vaata, millised autokauplused annavad pardakaamera praegu kuni 70 protsenti odavamalt ära!

 (2)
Ulmesoodukad! Vaata, millised autokauplused annavad pardakaamera praegu kuni 70 protsenti odavamalt ära!
Foto: Scanpix

Suurimad veebikaupmehed pakuvad laia ja kvaliteetset autokaupade valikut superheade hindadega. Pardakaamerad ja GPS-seadmed on lausa kuni 72% soodsamalt. Uued rehvid saad 57% soodustusega. Lisaks leiad hea hinnaga puhastusvahendid, porimatid, akud ja paljud teised tooted. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE.EE veebipoest leiad parima valiku pardakaameraid ja navigatsioonisüsteeme eriti magusate hindadega. Esindatud on tuntud tootjad nagu Prestigio, TomTom, Garmin, Sencor, Transcend, Pioneer jt. Selle kompaktse Prestigio Full HD salvestusega pardakaamera saad parima hinnaga just RDE veebipoest. Pardakaamerate hinnad algavad alates 15.84 eurost!

Kõikide autokaameratega saab tutvuda SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoest leiad superhindadega GPS-seadmed ja pardakaamerad lausa kuni 53 protsenti tavahinnast odavamalt.

Number 1 müügihiti - vastupidavad Barum Polaris 3 talverehvid saad hetkel superhinnaga just SIIT.
Lisaks vaata üle klaasipuhastusharjade valik, sest toodete seas on enam, kui 260 erinevat komplekti soodustusega kuni 48%.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansaposti tootevalikus on nüüd saadaval üle 5000 kvaliteetse rehvi. Esindatud on parimad tootjad nagu Pirelli, Yokohama, Goodyear, Dunlop, Continental, Bridgestone ja paljud teised. Naastrehvide hinnad on hetkel kuni 57% madalamad!

GPS-seadmed ja autokaamerad leiad SIIT. Uued rehvid vali välja SIIT.

Kaup24

Kaup24 tootevalikust leiad tuhanded hea hinnaga autokaubad supersoodsate hindadega. Valikus on kvaliteetsed rehvid, akud, akulaadijad, porimatid, määrdeained, autokaamerad ja GPS-seadmed. Pardakaamerad ja GPS-seadmed leiad hetkel kuni 72% soodustusega!

Kõik autokaubad leiad SIIT.

Selver

Selveri laiast tootevalikust leiad kõik vajalikud seadmed auto hoolduseks ja korrashoiuks. Valikus on hea hinnaga klaasipuhastusvedelikud, õhuvärskendajad, tekstiilipuhastus vahendid, autošampoon, klaasipuhastid ja teised tooted. Talvise klaasipuhastusvedeliku saad superhinnaga just SIIT.

Loe veel

Kogu valikuga tutvu SIIT.

Saada meile vihje, foto või video!