Uskumatu soodusmüük: spordi-, matka- ja vabaajakaubad on kuni 80% odavamad!


rattapoes
Foto: Siim Lõvi

Zave.ee valikust leiad superhead pakkumised spordi-, matka- ja vabaajakaupadele. Tootevalikus on ülimalt hea hinnaga jalgrattad, telgid, madratsid, aktiivsusmonitorid jne - kõik mida vajad, et nautida looduses liikumist. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE suvetoodete suurim allahindlus on alanud! Jalgrataste hinnad algavad alates 99 eurost! Head pakkumised telkidele, magamiskottidele ja ülejäänud matkatarvikutele leiad SIIT. Populaarne varikatus Besk on saadaval kõigest 18.99 euro eest! Koodiga "GRAND" 0 EUR tarne - valmistu suveks täies varustuses!

Kõik 1A.EE veebipoe parimad pakkumised leiad SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikust leiad batuudid, rulluisud, jalgrattad, trenažöörid ja paljud teised pakkumised kuni 30% soodsamalt. Kõik spordikaubad vali SIIT.

Suurepärased pakkumised matkakaupadele leiad SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas on käimas kampaania „ALE hopp". Spordi-, matka- ja vabaajakaubad on enneolematult soodsad! Matkatarbed leiad nüüd kuni 80% odavamalt. Matkakomplekti koos telgi, madratsite ja magamiskottidega saad soetada kuni 68% soodsamalt siit.

Populaarsed õhuga täidetavad lebokotid saad uskumatu 80% soodustusega siit.

Superhindadega spordikaupadega tutvu SIIT.

Popsport!

Popspordi kauplustest leiad kõik vajalikud riided, jalanõud ja sporditarbed mugavaks vabaaja veetmiseks ja sportimiseks. Polari kvaliteetsed pulsikellad on hetkel eriti hea hinnaga siin! Hinnad on all kuni 36%. Kogu Popspordi tootevalikuga tutvu SIIT.

RDE.EE

Kevad on parim aeg aktiivselt liikumiseks. RDE.EE tootevalikust leiad parimad matka- ja spordikaubad soodsate hindadega. Matkamatid, pleedid ja telgid vali SIIT. Matkamattide hinnad algavad alates 8.10 eurost.

Parimad sporditarvikud vali SIIT. Aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 12.99 eurost.

Velomarketi jalgrattapood

Usalda kvaliteeti! Vastupidavad Euroopas toodetud jalgrattad leiad just Velomarketist. Eripakkumiste seast võib leida klassikalise stiiliga mugavad naisterattad, meeste hübriidrattad ja lahedad lasterattad. Hinnad on all kuni 44%. Uus kaherattaline vali SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest leiad suurepärased pakkumised jalgratastele, tõukeratastele, batuutidele ja matkakaupadele kuni 80% soodsamalt. Telgid, magamiskotid ja tarvikud vali SIIT. Telkide hinnad algavad alates 35.99 eurost ning lisaks kehtib paljudele telkidele HINNAGARANTII!

Spordikaupade pakkumised vaata üle SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias