Uskumatud allahindlused: praegu on matka-, hobi- ja vabaajakaubad 85 protsenti soodsamad


Uskumatud allahindlused: praegu on matka-, hobi- ja vabaajakaubad 85 protsenti soodsamad
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni ülimalt head pakkumised matka-, hobi- ja vabaajategevuste nautimiseks. Valikus on kvaliteetsed vabaaja- ja matkariided, treeningvahendid ning kalastustarbed kuni 85 protsenti soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Jahipaun

Jahipauna veebipoest leiad supersoodsa hinnaga riided ning jalanõud matkale, jahile või kalastusretkele. Pakkumisel on saapad ja kummikud kuni 60 protsenti soodsamalt. Lisaks leiad hea hinnaga fliisid ja vestid, matkatarbed ning kõik vajaliku talviseks kalastuseks.

Pakkumistega tutvu siit.

Kaup 24

Kaup 24 veebipoes on termopesud ja teised soojahoidvad riietusesemed väga hea hinnaga. Lisaks on valikus kalastusvarustus, sealhulgas taliõnged ja jääpuurid. Samuti ei puudu valikust soodsa hinnaga termospudelid ja –kruusid.

Vaata pakkumisi siit.

Exit-Sport

Exit spordis on suurepärane valik vabaajakaupadele. Valikus on riided ja jalanõud, mille hinnad lausa kutsuvad ostma. Valmistu kevadeks ning soeta mugavad vabaajajalanõud just Exit spordist. Suur valik DC vabaajajalanõusid on lausa 50 protsendislise soodustusega. Tooteid on tervele perele.

Tutvu pakkumistega siit.

Frog.ee

Frog.ee pakkumiste hulgast leiad superhinnaga laia valiku spordikellasid ja aktiivsusmonitore. Valikus on Polari, Garmini, TomTomi ja Fitbiti pulsikellad ja käevõrud kuni 63 protsenti soodsamalt.

Pakkumistega saad tutvuda siit.

Hansapost

Hansapostis on treeningvahendid uskumatute hindadega. Hinnad on langenud 85 protsenti madalamaks. Lisaks leiad hea valiku vabaajajalanõusid nii meestele kui naistele. Sergio Tacchini meeste vabaajajalanõud saad soetada 60 protsenti soodsamalt. Joogamatid ja graatiakettad on aga lausa 67 protsendilise soodustusega.

Vaata kõiki häid pakkumisi siit.

Saada meile vihje, foto või video!