Uskumatud allahindlused: telerite hinnad kukkusid pärast pühi eriti madalaks

 (8)
Kodutehnika kauplus. muudan
Foto: Ilmar Saabas

Zave toob sinuni suurepärase valiku tipptasemel televiisoreid kuni 65 protsenti soodsamalt. Pakkumisel on erinevate mõõtudega mudelid tuntud tootjatelt. Hangi endale soodsa hinnaga uue tehnoloogiaga televiisor ja naudi algaval aastal filme, saateid ja spordielamusi enneolematu pildikvaliteediga. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup 24

Kaup 24 valikust leiad Philipsi, Samsungi, Sony ja Panasonicu uued telerid kuni 54-protsendilise allahindlusega. Valikus on kõik sulle sobivad ekraanilaiused, Full HD, Smart TV ja muud tehnoloogilised omadused täiusliku elamuse saavutamiseks.

Vaata pakkumisi siin.

Frog.ee

Frog.ee veebipoest leiad Samsungi Full HD nutitelerid kuni 65 protsenti soodsamalt. Samuti on pakkumisel Sony, LG ja teiste tootjate Full HD LED televiisorid ülimalt soodsa hinnaga.

Kõik need ahvatlevad pakkumised leiad siit.

M&T Shop

M&T Shopi tootevalikus on nüüd ülivõimsad LG ultra HD nutitelerid kuni 41 protsenti soodsamalt. Lisaks on valikus ka uued Samsungi, TCL ja Philipsi mudelid.

Leia endale sobiv uus televiisor siit.

Expert

Expert toob sinuni kvaliteetse valiku uusi televiisoreid. Valikus on suurepärase 4K pildikvaliteediga ja stiilse kujundusega Panasonic mudelid kuni 43 protsenti soodsamalt. Lisaks saad tasemel Samsungi ja LG nutitelerid kuni 33 protsenti soodsamalt.

Uuri lähemalt siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias