Uskumatud allahindlused: tolmuimejad, aurupuhastajad, survepesurid kuni 60% soodsamalt


SURVEPESUR
FOTO: Aldo Luud

Zave.ee toob sinuni parimad puhastusseadmete pakkumised kevadiseks suurpuhastuseks. Valikus on suurepärased tolmuimejad, aurupesurid, aknapuhastusseadmed, survepesurid ja puhastusvahendid kvaliteetsetelt kaubamärkidelt. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Hansapost

Hansapostist veebikaubamajas on käimas suur koristusseadmete kampaania „Kodu korda!". Rikkalikust tootevalikust leiad head pakkumised robottolmuimejast mopini kuni 67% soodsamalt. Tolmuimejate kategoorias on esindatud Boschi, Electroluxi, Sencori, Polti, Philipsi jt suurepärased seadmed kuni 59% soodsamalt. Tolmuimejatega tutvu SIIT.

Just nüüd leiab Hansapostist POLTI Forzaspira Lecologico Allergy Parquet tolmuimeja soodsa kevadhinnaga! See ilma tolmukotita, kombineeritud vee- ja HEPA-filtriga tolmuimeja on ideaalne lahendus ALLERGIKUTELE. Õrnade pindade kaitsmiseks on komplektis parketihari ning lisaharjad puhastavad kuiva ja vedelat mustust.

Kõik kodumasinad leiad SIIT.

1A.EE

1A.EE veebipoes on enneolematu kampaania „Riiulid puhtaks!". Paljud tooted on just nüüd saadaval PARIMA HINNAGA! 1A.EE-s on saadaval pöörane valik Kärcheri puhastusseadmeid. Valikus on aknapuhastajad, aurupesurid, survepesurid, juhtmevabad akuga põrandaharjad ja paljud teised pakkumised. Hinnad on all kuni 50%.

Kõik tolmuimejad leiad SIIT. Superhea valiku survepesureid leiad SIIT.

RDE.EE

RDE veebipoes on hea valik konteiner-, tolmukotiga- ja robottolmuimejad superheade hindadega! Valikus on parimate tootjate masinad nagu Philips, Samsung, Electrolux, Daewoo, Sencor jt.

Selle ülitõhusa A energiamärgiga Philipsi tolmuimeja saad PARIMA HINNAGA vaid RDE.EE veebipoest! Spetsiaalselt allergikutele ja kõrgel tasemel hügieenist lugu pidavatele inimestele loodud filter ning uudne AirflowMaxi imemistehnoloogia teevad sellest seadmest tõelise abimehe.

Kõik RDE kodumasinad leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 e-poest leiad suurepärased pakkumised madalaima hinnaga! Tolmuimejate hinnad on all kuni 60%. Valikus on Boschi, Electroluxi, Philipsi, Kärcheri, Samsungi, Hooveri, Miele jt superhead pakkumised. Paljudele seadmetele kehtib HINNAGARANTII PAKKUMINE!

Selle A energiaklassi vaikse Electroluxi tolmuimejad saad SOODSAIMA HUINNAGA just Kaup24-st.

Vali just endale sobivaim tolmuimeja SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

Loe veel

ON24-st leiad laias valikus erinevaid majapidamises tarvilikke vahendeid. Kärcheri aknapesurite hinnad algavad alates 58.43 eurost. Akutoitel aknapesur muudab puhastamise lihtsamaks ja jätab aknad säravpuhtaks ilma triipudeta.

Tolmuimejate hinnad algavad alates 47 eurost!

Kõiki superhäid pakkumisi vaata SIIT.

Selver

Selverist leiad kõik puhastusvahendid alustades akendest ja lõpetades põrandatega. Valikust ei puudu ka lapid, paberitooted ja tolmuimejatekotid. Kogu majapidamisvahendite pakkumistega saad tutvuda SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias