Uskumatud hinnad: telefonid ja nutikellad on praegu mitmes poes kuni 70 protsenti soodsamad!

 (5)
Mobile World Congress 2014
Foto: Siim Lõvi

Aasta algus meelitab ülivingete nutitoodete pakkumistega! Zave.ee valikust leiad parimad nutitelefonid ja -kellad kuni 69% soodsamalt! Pakkumisel on vastupidavad pulsi- ja nutikellad ning parimate nutitelefonide mudelid. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipood hellitab aasta alguse puhul eriti suure tühjendusmüügiga! „RIIULID PUHTAKS!" kampaania on viinud nutikellade, telefonide ja teiste toodete hinnad üle 60% madalamaks.

Selle valge Sony D6603 Xperia Z3 nutitelefoni saad 52% soodustusega vaid 1A.EE nutipoest!

Lisaks leiad supervaliku kvaliteetseid Garmini, Fitbiti, TomTom´i, Sony jt brändide nutikellasid kuni 56% soodustusega! Kampaaniatoodetele kehtib TASUTA TRANSPORT!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoes algasid „Madalate hindade päevad". Valikust leiad tuhanded elektroonika ja nutitoodete superhead pakkumised! Kiirusta soodsalt ostlema. Seda Huawei P9 Gold mudelit sa odavamalt ei leia! Telefoni saad hetkel soetada 177.21 euro eest!

Nutikellade ja aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 14.99 eurost!

Parimad pakkumised leiad SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes algas tänasest sensatsiooniline allahindlus! Valitud toodetele kehtib hinnagarantii. Näiteks selle Samsung Galaxy Gear Fit2 L nutikella saad parima hinnaga just Kaup24 e-poest!

Tutvu kõikide superpakkumistega SIIT. Mobiiltelefonid ja nutikellad on alla hinnatud kuni 69%.

Nutikell.com

Nutikell.com on nutikellade ja spordikellade e-pood, kus on esindatud vaid parima tulemuse saanud stiilsed ja vastupidavad kellad. Hinnad algavad alates 49 eurost! Selle suurepärase soodustusega nutikella saad hetkel 39% odavamalt!

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajast kestab „ALE HOPP" kampaania. Siit leiad superhindadega nutitooted kuni 58% soodsamalt. Valikus on parimad nutitelefonid, aktiivsusmonitorid ja nutikellad, mida vajad igapäevaseks kasutamiseks. Telefonidega tutvu SIIT.

Loe veel

Parimad nutikellad vali SIIT.

Alfashop

Alfashopi rikkalikust tootevalikust leiad UUSIMAD Apple iPhone mudelid suurepäraste hindadega! Selle kuldse Apple iPhone 8 mudeli saad väga hea hinnaga just SIIT.

Lisaks võid leida valikust megahinnaga Apple Watch stiilsed ja vastupidavad nutikellad soodustusega kuni 32%.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

ON24 Sisustsukaubamaja

ON24 veebipoest leiad ülivinged nutitooted oma majapidamisse. Telefoniga sünkroonitud köögikaal arvutab kogused 1g täpsusega. Nutikell Whithings on super aktiivsus-ja unemonitor, mis võimaldab sammude (kõnd ja jooks), vahemaa ja kalorite põletamise jälgimist. Lisaks on kellal Bluetooth madala energiakuluga ühenduvus , mis võimaldab akul vastu pidada üle 8 kuu.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias