Uskumatud pakkumised sülearvutitele ja tahvlitele: hinnad on all kuni 63 protsenti!

 (3)
sülearvutid
Foto: Richard Drew, AP

Zave toob sinuni parima valiku sülearvuteid ja tahvelarvuteid eriti heade hindadega. Valikus on tuntud brändide tooted kuni 63 protsenti soodsamalt! Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong pakub DELL-i tooteid odavaima hinnaga Eestis! Näiteks saad selle uue ja populaarse Dell Vostro 3568 endale soetada alates 379 eurost! Dell Inspiron 5559 saad samuti väga hea hinnaga, alates 497 eurost. Kõikidele Dell´i toodetele kehtib 3 aastane garantii ning ostmisel tasuta transport. Tutvu ka teiste pakkumistega, sest esindatud on tuntud kaubamärgid nagu Apple, Asus, Samsung, Lenovo, HP jt.

Kogu tootevalikuga tutvu siit.

Alfashop

Alfashopis on lai valik monitore ja kontoritehnikat heade hindadega. Monitoride hinnad algavad alates 107 eurost. Valikust leiad Asuse, HP, Samsungi, Delli, LG ja teiste tuntud tootjate pakkumisi.

Monitoridega saad tutvuda siit.

Printerid, koopiamasinad ja skannerid leiad siit. Alfashopist leiad pakkumisi nii kontorisse, kui ka koju.

M&T Shop

M&T Shopis on hea valik lauaarvuteid ja sülearvuteid. Lenovo Yoga saad hetkel kuni 33 protsenti soodsamalt. Samuti on pakkumisel mugavad tahvelarvutid brändidelt Apple ja Samsung Galaxy kuni 33 protsenti soodsamalt.

Kogu tootevalikuga saad tutvuda siit.

Hansapost

Hansaposti veebipoest leiad suure valiku sülearvuteid ja tahvleid igas hinnaklassis. Pakkumisel on Lenovo IdeaPad sülearvuti kuni 24 protsenti soodsamalt. Lisaks on valikus soodushinnaga Samsungi, Apple, Lenovo ja Huawei tahvelarvutid.

Pakkumistega tutvu siit.

1a.ee

1a.ee veebipood toob sinuni suure valiku elektroonika pakkumisi. Toodete seas on sülearvutid, tahvelarvutid ja paljud tarvikud ülimalt heade hindadega. Dell Ultrabooki saad hetkel soetada 45 protsenti soodsamalt. Lisaks on lai valik teisi tuntud brände nagu Apple, HP, Lenovo, Asus jt.

Kõikide arvutite ja tarvikutega saad tutvuda siit.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajast leiad superhinnaga sülearvutid, tahvlid ja muud nutiseadmed. Sülearvutid on hetkel kuni 63 protsenti soodsamalt. Pakkumiste hulgas on iPad, Lenovo Yoga, Sony Xperia ja teised tahvelarvutid kuni 44 protsenti soodsamalt!

Pakkumistega tutvu siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias