Uskumatud pakkumised: telefonid ja nutikellad on kuni 67% soodsamad!


iPhone X
iPhone XFoto: Hendrik Osula

Zave.ee toob sinuni veebipoodide parimad nutiseadmete pakkumised. Valikus on kvaliteetsed telefonid ja funktsionaalsed nutikellad ning parima hinnaga tarvikud. Hinnad on all kuni 67%. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoe valikus ootavad sind laohindadega telefonid, nutikellad, tahvlid ja tuhanded lisatarvikud - korpused, ümbrised, akupangad ja palju muud. Telefonid saad valida 67% soodustusega SIIT.

1A.EE nutikellade TOP pakkumiste hulgast leiad supersoodsate hindadega Xiaomi, Huawei, Samsungi, MyKronoz jt brändide populaarsed pakkumised. Tootevalikusse on lisandunud palju uusi mudeleid. Nutikellade müügihiti NR1 Xiaomi Mi Band 2 Fitness Tracker´i saad valida 22.99 euro eest siit!

Kõikide nutikellade pakkumistega tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE.EE veebipoest leiad pööraste hindadega Samsungi, Apple´i, Huawei, Xiaomi, LG, Nokia jt nutitooted. Nutikellade ja aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 13.55 eurost. Paljud seadmed on soodsaimad just RDE veebipoes! Kogu nutikellade valikuga tutvu SIIT.

Mobiiltelefonidega tutvu SIIT. Nutitelefonide hinnad algavad alates 49 eurost!

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajast leiad suviseks sportimiseks megahead pakkumised aktiivsusmonitoridele ja nutikelladele. Hinnad on all kuni 59%. Valikus on Garmini, Fitbiti, Huawei, Nokia, Polari jt populaarseimad mudelid. Pakkumisi vaata SIIT.

Mugavad eestikeelse menüüga NOKIA mobiiltelefonid leiad alates 19.95 eurost. Kogu valikuga tutvu SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoes kestab madalaimate hindade nädal! Mobiiltelefonid, nutikellad ja tarvikud on kuni 70% soodsamad! Kõik superheade hindadega telefonid leiad SIIT.

Nutikellade populaarsed mudelid vali SIIT. Selle Polar Loop2 nutivõru saad PARIMA HINNAGA kaup24-st!

Kogu Kaup24 tootevalikuga saad tutvuda SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongis on telefonidel ja nutikaupadel eriti head hinnad. Valikust leiad tuntud tootjad ja parimad mudelid. Selle LG K8 2017 aasta mudeli saad SOODSAIMA HINNAGA just ATF Arvutisalongist! Telefoni saad valida 91 euro eest.

Telefonide parimate pakkumistega saad tutvuda SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias