Uskumatult soodsad nuti- ja spordikellad: vaata pakkumisi, mida ei maksa maha magada!


Uskumatult soodsad nuti- ja spordikellad: vaata pakkumisi, mida ei maksa maha magada!
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni parima valiku käe-, nuti- ja spordikellasid kuni 50 protsenti soodsamalt. Pakkumisel on hea hinnaga stiilsed käekellad nii meestele kui ka naistele, kaasaegsed nutikellad ning lai valik vastupidavaid spordikellasid. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Käekellad.ee

Käekellad.ee toob sinuni ülimalt hea hinnaga käe- ja nutikellad. Pakkumisel on lai valik Esprit, Guess, Police ja teiste stiilsete brändide käekellasid kuni 45 protsenti soodsamalt. Samuti saad soetada ülimalt vastupidavad Vector nutikellad.

Uuri lähemalt siit.

M&T Shop

M&T Shopi tootevalikus on tuntud tehnoloogiafirmade nutikad käekellad väga hea hinnaga. Soeta endale Polari nutikell, Samsung Smartwatch või LG Watch ole teistest sammu võrra ees.

Leia endale sobiva disainiga mudel siit.

Popsport

Popspordi tootevalikus on hea hinnaga kvaliteetsed ja usaldusväärsed Polar pulsikellad ja aktiivsusmonitorid. Jälgi oma treeninguid ning soeta Polar pulsikell kuni 39-protsendise soodustusega.

Tutvu Popspordi tootevalikuga siit.

Frog.ee

Frog.ee pakkumiste hulgast leiad superhinnaga laia valiku spordikellasid ja aktiivsusmonitore. Valikus on Polari, Garmini, TomTomi ja Fitbiti pulsikellad ja käevõrud kuni 50 protsenti soodsamalt.

Leia enda treeningu jaoks sobiv mudel siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias