Vaata imelisi pakkumisi kodumasinatele: pesumasinate ja kuivatite hinnad on kuni poole võrra all!


Järve keskuse Experdi tehnikapoe pesukuivatite valik
Foto: Rauno Volmar

Zave.ee-st leiad parima valiku erinevaid kodumasinaid superheade hindadega. Soeta endale koju uus energiasäästlik pesumasin ja kuivati ning vastupidav kuivatusrest. Allahindlused on kuni -47% ! Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

RDE.EE

RDE veebipoes on „Šokipäevad". Kasuta juhust ja soeta endale suur kodutehnika kuni poole odavamalt. Tootevalikus on energiasäästlikud ja töökindlad pesumasinad ja kuivatid parimatelt tootjatelt nagu Electrolux, Samsung, Indesit, Whirlpool, LG jt. Kogu valikuga tutvu SIIT.

Multikeetja

Multikeetja.ee e-poest leiad suurepärase hinnaga väikesed ja suured kodumasinad. Pesumasinate hinnad algavad alates 105 eurost. Siit leiad kõik seadmed koju või suvilasse. Tootevalikuga tutvu SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad hea valiku kvaliteetseid kodumasinaid tootjatelt nagu Electolux, Candy, Bosch, Whirlpool, Siemens jt. Valik Electroluxi pesumasinaid on hetkel kuni 30% soodsamad. Valikuga tutvu SIIT.

1a.ee

1a veebipoes kestab „Hindade Fiesta". Pesumasinate hinnad on all kuni 44%. Valikus on ülisäästlikud ja vaiksed seadmed tuntud tootjatelt. Uued kodumasinad leiad SIIT.

Selver

Selverist leiad suurepärase valiku pesuvahendeid. Valikus on pulbrid, geelid ning pesuvalgendajad parima tulemuse saamiseks. Valikust ei puudu ka korralikud kuivatusrestid. Toodetega tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti tootevalikus on uued Siemensi pesumasinaid kuni 47 protsenti soodsamalt. Boschi töökindla pesumasina saad aga 40 protsenti odavamalt. Kauba peale antakse kingituseks kaasa kvaliteetne Boschi triikraud! Kõikide kodumasinate pakkumistega saad tutvuda SIIT.

Kaup24

Kaup24 valikust leiad uskumatult soodsad pesukorvid, kuivatusrestid ning pesuvahendid, hinnad on all kuni 70%. Pesumasinad ja kuivatid on alla hinnatud kuni 40%. Kodumasinatega tutvu SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikust leiad kõik tarvikud mugavaks pesu kuivatamiseks. Kvaliteetsed Vileda kuivatusrestid on hetkel kuni 34% soodsamad. Valikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias