Vaata ja imesta: sülearvutite ja tahvlite hinnad on paljudes poodides kuni 64 protsenti all!

 (8)
sülearvutid
Foto: Richard Drew, AP

Zave toob sinuni parima valiku sülearvuteid ja tahvelarvuteid eriti heade hindadega. Valikus on Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsungi ja teiste tuntud brändide tooted kuni 64 protsenti soodsamalt! Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.ee

1A.ee veebipood toob sinuni suure valiku elektroonika pakkumisi. Toodete seas on sülearvutid, tahvelarvutid, nutikellad ja paljud teised tooted ülimalt heade hindadega. HP EliteBook Folio saad soetada lausa 36 protsenti odavamalt. See ülikerge mudel peidab oma kauni disaini all superfunktsioone ning on mugav ja praktiline tegelane, mida on raske käest panna.

Klaviatuuri valgustus, kiire protsessor ja hea pidavusega aku teevad sellest mudelist kiiresti paljude lemmik sülearvuti, millega on hea tööd teha, kui ka vaba aega sisustada. Lisaks on lai valik teisi tuntud brände nagu Dell,Apple, Lenovo, Asus jt.

Vaata kõiki sülearvutite pakkumisi siit.

Alfashop

Alfashopis on lai valik sülearvuteid, tahvelarvuteid, monitore ning muid seadmeid. Apple tahvelarvutid on hetkel kampaania hindadega. iPad mini on suurepärane kaaslane igaks päevaks, sest see sisaldab rakendusi, mis aitavad sul igapäevatoiminguid teha: vaadata meile ja vestelda FaceTime'i kaudu näiteks sõbraga. See kauni disainiga ülikiire tahvelarvuti ootab sind Alfashopi poes.

Vaata kogu tootevalikut siit.

Kaup 24

Kaup 24 veebikaubamajast leiad superhinnaga sülearvutid, tahvlid ja muud nutiseadmed. Pakkumiste hulgas on iPad, Lenovo Yoga, Sony Xperia ja teised tahvelarvutid kuni 49 protsenti soodsamalt. Lisaks saad soetada Aceri, Lenovo, HP või Delli uue sülearvuti kuni poole soodsamalt!

Pakkumistega tutvu siit.

Frog.ee

Frog.ee tootevalikust leiad uskumatu hinnaga just sulle sobivad laptopid ja tahvlid. Pakkumiste hulgas on mitmed Apple, Lenovo ja Toshiba mudelid kuni poole soodsamalt! Muidugi ei puudu valikust ka allahinnatud arvutikotid ja muud tarvikud.

Vaata pakkumisi siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias