Vaata ja kiirusta: telerid ja kodukinosüsteemid on mitmel pool praegu kuni 60 protsenti odavamad!

 (9)
Vaata ja kiirusta: telerid ja kodukinosüsteemid on mitmel pool praegu kuni 60 protsenti odavamad!
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni suurepärase valiku televiisoreid ja kodukinosüsteeme kuni 59 protsenti soodsamalt. Pakkumisel on suurepärase kvaliteediga tooted tuntud tootjatelt nagu Philips, Samsung, LG, Panasonic, Sony jt. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Hansapost

Hansapostist leiad kõik vajalikud koduelektroonika pakkumised superhindadega. Telerite hinnad on langenud kuni 42 protsenti madalamaks. Valikus on suurepärast pildikvaliteedi ja modernse disainiga telerid. Valitud teleritega saad kaasa tasuta kingituse. Näiteks saad selle kahekülgse Ambilight Philipsi teleri 35 protsenti soodsamalt ning tasuta on kaasas lahe Philipsi muusikakeskus.

Vaata kõiki pakkumisi siit.

Alfashop

Alfashopis on valik kvaliteetseid telereid ja kodukinosüsteeme väga hea hinnaga. Tootevalikus on erinevate suuruste ja hindadega mudeleid, mida ei saa poodi jätta. Saadaval on HD, Full-HD kui ka Ultra-HD mudelid.

Valikuga tutvu siit.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalong pakub tõeliselt ideaalseid hinnaüllatusi teleritele ja kodukinosüsteemidele, mida oled kaua otsinud. Näiteks just see Sony KDL-43WD755B mudel on hetkel parima hinnaga, mida elektroonika poodide pakkumiste hulgast leida võib. Kodukinosüsteemi Sony BDV-E2100 saad hetkel samuti konkurentsitult parima hinnaga just ATF Arvutisalongist!

Vaata kõiki häid pakkumisi siit.

Kaup24

Kaup 24 valikust leiad Philipsi, Samsungi, Sony ja Panasonicu uued telerid kuni 59-protsendilise allahindlusega. Valikus on kõik sulle sobivad ekraanilaiused, Full HD, Smart TV ja muud tehnoloogilised omadused täiusliku elamuse saavutamiseks.

Vaata kõiki pakkumisi siit.

M&T Shop

M&T Shopi tootevalikus on nüüd ülivõimsad TCL ultra-HD nutitelerid kuni 51 protsenti soodsamalt. Lisaks on valikus ka uued LG ja Samsungi mudelid.

Pakkumistega tutvu siit.

1A

1A.ee veebikaubamaja pakub suurepärase hinna ja kvaliteediga telereid ja kodukinosüsteeme. Valikus on suurepärase pildikvaliteediga ja stiilse kujundusega LG mudelid kuni 40 protsenti soodsamalt. Lisaks saad tasemel Samsungi ja Sharpi nutitelerid kuni 31 protsenti soodsamalt.

Kogu tootevalikuga tutvu siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias