Vaata ja kiirusta: vaid neis poodides on praegu nuti- ja käekellad kuni 80 protsenti odavamad!

 (1)
Nutikellad
Foto: Tanel Meos

Zave.ee toob sinuni suurepärase valiku nutiseadmeid igapäevase liikumise ja eluviisi jälgimiseks. Pakkumisel on vastupidavad käe- ja nutikellad ning kasulikud aktiivsusmonitorid kuni 80 protsenti soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Käekellad.ee

Käekellade e-poest leiad populaarsed Vector nutikellad kuni 40% soodsamalt. See on nutikell, mille aku kestab vähemalt 30 päeva. Lisaks leiad valikust Espriti, Police´i, Guessi, Loruse, Triwa jt brändide hea hinnaga tooted.

Uus kell vali SIIT.

Nutikell.com

Nutikell.com toob Teieni hea hinnaga kvaliteetsed nutikellad ja pulsikellad. Valikus on vaid parima tulemuse saanud eksemplarid. Tutvu toodetega ja vali endale stiilne aksessuaar või nutikas treeningpartner.

Tootevalikuga tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE e-poes ootab sind üle 250 stiilse ja vastupidava nutikella. Valikus on tuntud tootjad nagu Huawei, Garmin, Fitbit, MyKronoz, Polar jt. Hinnad on suviselt magusad. Aktiivsusmonitoride hinnad algavad alates 7,99 eurost.

Vaata kohe ja hangi endale uus kell SIIT.

1a.ee

1a veebipoest leiad hea valiku aktiivsusmonitore ning käe- ja spordikellasid soodustusega kuni 79 protsenti. Valikus on tooted kvaliteetsetelt ja usaldusväärsetelt brändidelt nagu Apple, Garmin, Fitbit, TomTom, Polar, Guess ja teised.

Vali just enda elustiilile sobilik kell ja tutvu pakkumistega SIIT.

Hansapost

Ale Hopp on käe- ja spordikellade hinnad totaalselt madalaks kukutanud. Valikust leiad vaid parimad ja tuntuimad brändid nagu Kenzo, Timberland, Guess, Rich Gone Broke, Polar, Fossil, Police, Lorus jt. Hinnad on all kuni 80%. Spordikellad leiad SIIT. Käekellade valikuga tutvu SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajast leiad stiilse käekellade valiku kuni 69% soodsamalt. Esindatud on Gino Ross, Hugo Boss, Guess, Casio jt.

Valikuga tutvu SIIT.

Popsport!

Popspordist leiad kvaliteetsed ja töökindlad Polari pulsikellad ja aktiivsusmonitorid suurepärasteks sporditulemuste saavutamisteks. Valikus on kellad nii meestele kui ka naistele. Kõik vajalikud tooted saad kuni 41 protsenti soodsamalt.

Pakkumistega tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias